تبانی بازیکن تیم Rogue Warriors در مسابقات League of Legends دردسرساز شد

مجازات سنگین این بازیکن

تبانی بازیکن تیم Rogue Warriors در مسابقات League of Legends دردسرساز شد نیکان صبوری ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹
تبانی تیم Rogue Warriors

تیم چینی لیگ LPL مسابقات League of Legends یعنی Rogue Warriors به صورت رسمی اعلام کرد که یکی از بازیکنان تیم به نام WeiYan تبانی انجام داده است.

تمام مسابقات بزرگ ورزشی حتی ورزش‌های الکترونیک، شامل اتفاقات خوب و بد زیادی می‌شوند. بدون شک تبانی کردن بین تیم‌ها و بازیکنان یکی از بدترین و زشت‌ترین حرکت‌هایی است که یک بازیکن حرفه‌ای می‌تواند انجام دهد. البته که مجازات این افراد هم بسیار سنگین خواهد بود.

چندی پیش تیم Rogue Warriors در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که جانگلر این تیم یعنی ونگ ژیان ملقب به WeiYan تبانی انجام داده است. آن‌ها با رونمایی کردن مدارکی، اثبات کردند که بازیکن تیم خودشان در رویداد فصل بهار ۲۰۲۰ لیگ LPL مسابقات League of Legends روی تیم‌های Dominus Esports و Victory Five شرط بندی انجام داده است که این روند مطابق نظر WeiYan پیش رفت.

بعد از مشخص شدن این اتفاق WeiYan از تیم اخراج و بازیکن ۲۱ ساله چینی به نام چن وین-لینگ ملقب به Haro به این تیم اضافه شد. حال با گذشت چند روز این رویداد، مسئولین برگزاری تیم LPL با ارائه‌ی مدارک موجود توانستند بازیکن متخلف را از حضور در مسابقات مختلف League of Legends به مدت ۲۴ ماه منع کنند. او در این مدت نمی‌تواند، هیچگونه فعالیتی در مسابقات داشته باشد. LPL در کنار این موضوع با چندی از پلتفرم‌های استریم همکاری می‌کند تا اجازه ندهد، WeiYan در هیچکدام از این پلتفرم‌ها پخش زنده از بازی League of Legends داشته باشد.

در کنار تمام این موضوعات تیم Rogue Warriors هم سه میلیون یوآن معادل ۴۲۰ هزار دلار، جریمه شد اما این تیم فعالیت خود را همچنان در لیگ ادامه می‌دهد. اضافه بر این LPL بیان کرد که با هر کسی یا تیمی که باعث شود در روند مسابقات اخلال به وجود آورد، به شدت برخورد خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا