نسخه‌ی رایگان Rocket League در تابستان سال جاری میلادی منتشر می‎‌شود

یک بازی دیگر به جمع انحصاری‌های فروشگاه اپیک گیمز اضافه شد

نسخه‌ی رایگان Rocket League در تابستان سال جاری میلادی منتشر می‎‌شود سورنا رضایی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی رایگان Rocket League

طبق اعلام استودیوی آمریکایی سایونیکس، نسخه‌ی رایگان Rocket League تابستان سال جاری میلادی به صورت انحصاری از فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد.

ماه مه سال گذشته‌ی میلادی بود که سایونیکس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد به تصاحب شرکت اپیک گیمز درآمده است. سازنده‌ی Rocket League در بیانیه‌ی خود تاکید داشت این اتفاق هیچ تاثیری روی پشتیبانی از بازی نداشته و روند انتشار به‌روزرسانی‌ها مانند گذشته ادامه خواهد یافت. این استودیو در بخش دیگری از متن نوشت عنوان تحسین‌شده‌ی خود را در آینده به فروشگاه اپیک گیمز خواهد آورد. حال و با گذشت بیش از یک سال از آن زمان، پنجره‌ی انتشار Rocket League در فروشگاه اپیک مشخص شده است.

استودیوی سایونیکس با انتشار یک متن از طریق وب سایت رسمی خود اعلام کرد نسخه‌ی رایگان Rocket League در تابستان سال جاری میلادی به صورت انحصاری از فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد. به بیان دیگر، با فرا رسیدن تاریخ مد نظر، این بازی از فروشگاه استیم به اپیک گیمز انتقال یافته و به یک محصول Free-to-Play تبدیل می‌شود تا تمامی علاقه‌مندان بتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به تجربه‌ی بازی بپردازند. تیم توسعه در بخش دیگری از بیانیه‌ی خود به پشتیبانی نسخه‌ی رایگان از قابلیت کراس پراگرشن اشاره کرد. بدین ترتیب، کاربران در صورت داشتن سخت‌افزارهای مختلف نیاز به ساخت اکانت کاربری جدید نداشته و می‌توانند از اکانت اصلی‌شان روی تمامی پلتفرم‌ها بهره ببرند.

پس از اینکه Rocket League به یک بازی رایگان تبدیل شد، هسته‌ی آن تغییری نمی‌کند اما طراحی منوی اصلی دچار تحول شده و بهبودهایی هم در چالش‌ها و تورنمنت‌ها اعمال خواهد شد. در ضمن، استودیوی سایونیکس تصمیم گرفته بسته‌ی الحاقی Faded Cosmos Boost را به صورت رایگان به کاربرانی اهدا کند که بازی Rocket League را قبل از انتشار خبر رایگان شدنش خریده بودند. آن دسته از کاربرانی هم که تا قبل رایگان شدن، بازی را خریده و حداقل یک بار وارد آن شوند، تمامی بسته‌های الحاقی که تاکنون منتشر شده‌اند را به همراه چند آیتم دیگر به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. جدا از این موارد، اگر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را از طریق استیم خریداری کرده‌اید نگران نباشید؛ زیرا پشتیبانی از نسخه‌ی استیم با وجود انتقال بازی به فروشگاه اپیک گیمز ادامه خواهد داشت.

بازی Rocket League هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. تا به این لحظه صحبتی از عرضه‌ی رایگان نسخه‌های نسل هشتمی به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا