هیجان موشکی! EA بار دیگر از بازی Rocket Arena رونمایی کرد

معجون فورتنایت، اورواچ و موشک!

از عناوین بسیار جالب‌توجه و اوریجینال الکترونیک آرتز در رویداد EA Play Live 2020، بازی Rocket Arena بود که به نظر ترکیب باحالی از چند بازی محبوب امروز می‌آید.

EA در رویداد آنلاین خود علاوه بر اعلام انتشار چندین بازی از عناوین خود روی پلتفرم استیم، از چند بازی اوریجینال نیز رونمایی کرد که چشم‌گیر بودند. یکی از آنها بازی Rocket Arena است که یک شوتر فانتزی چندنفره با المان‌های گیم‌پلی خلاقانه است. این بازی پیش‌تر توسط شرکت Nexon رونمایی شده بود که حال حقوق نشر آن به الکترونیک آرتز رسیده و تغییراتی هم در آن اعمال شده است. همانطور که از نام بازی پبداست، موشک‌ها نقش بسیار پررنگی در جریان مسابقات آن دارند. علاوه بر سلاح‌های بازیکنان که انواع مختلفی از لانچرها هستند، مکانیک‌های متعددی از گیم‌پلی نیز مبتنی بر موشک‌هاست. به عنوان مثال بازیکنان می‌توانند روی موشک‌هایی که سمتشان شلیک می‌شود و پریده و از آنها همچون یک هاوربرد استفاده کنند. همچنین جاخالی دادن و تحرک سریع در نقشه‌ها به هیجان بازی می‌افزاید. بازیکن در صورت مرگ نیز دوباره در نقشه ریسپاون خواهد شد.

بازی از لحاظ طراحی هنری چشم‌نواز به نظر می‌آید و بشدت ما را به یاد فورتنایت می‌اندازد. سازندگان تمرکز زیادی روی شخصی‌سازی کاراکترها داشته‌اند و هر شخصیت تا ۱۰۰ لول قابل ارتقاست. نقشه‌ها و رویداد‌های جدید که به طور مرتب برای بازی منتشر خواهند شد هم یکی دیگر از وعده‌های استودیوی Final Strike برای بازی Rocket Arena بود.

Rocket Arena در ۱۴ ژوئیه (۲۴ تیر) منتشر خواهد شد. بازی در پلتفرم پی‌سی روی استیم در دسترس بوده و از قابلیت کراس-‌پلی نیز پشتیبانی می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا