تماشا کنید: تریلر بازی Robocop منتشر شد

مرده یا زنده، تو با من می‌آیی!

تریلر بازی Robocop منتشر شد و بالاخره می‌توانیم نگاهی به گیم‌پلی این بازی بیندازیم. همچنین پیتر ولر بازگشته تا دوباره نقش الکس مورفی را بازی کند.

طی رویداد Nacon’s Connect 2022 تریلری از بازی Robocop: Rogue City منتشر شد و برای اولین بار توانستیم گیم‌پلی این بازی را تماشا کنیم. همچنین در انتهای تریلر هم متوجه شدیم که بازیگر اصلی سری فیلم‌های روبوکاپ یعنی پیتر ولر برای ایفای دوباره‌ی نقش الکس جیمز مورفی در این بازی بازگشته است.

تریلر این بازی شامل صحنه‌هایی اول شخص از بازی است و ما پس از دیدن صحنه‌هایی از مبارزه و شلیک روبوکاپ به خلاف‌کاران، چهره‌ی او را در انتهای تریلر مشاهده می‌کنیم و جمله معروفش را می‌شنویم. جدیدترین بازی مربوط به فیلم روبوکاپ که بیشتر با نام پلیس آهنی در ایران معروف بود، حدود یک سال دیگر و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (خرداد یا تیر سال ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.

در بخش توضیحات تریلر این بازی در یوتوب نوشته شده است که:

به شهر دیترویت خوش آمدید. جرم و جنایت سرتاسر شهر را پوشانده است. در حالی که بسیاری‌ها برای ادامه زندگی خود آشغال و باقی‌مانده‌ وسایل را جمع می‌کنند، برخی از افراد دیگر نیز در رفاه و آسایش کامل به سر می‌برند. کنترل اداره پلیس شهر دیترویت به دست OCP یا Omni Consumer Products corporation واگذار شده تا نظم و قانون باری دیگر در این شهر ایجاد شود و شما هم به عنوان روبوکاپ باید از این شهر محافظت کنید و حلال مشکلات آن شوید.
قطعا بازگشت روبوکاپ بدون مردی که به این نقش جان داد و او را شدیدا محبوب کرد، به هیچ وجه ممکن نبود! به همین دلیل نیز ما مفتخریم که اعلام کنیم آقای پیتر ولر قرار است کار صداگذاری کارکتر روبوکاپ را در این بازی انجام دهد. امیدواریم که از تماشای اولین تریلر این بازی لذت ببرید و یادتان باشد که «زنده یا مرده، تو با من می‌آیی!»

 بازی Robocop: Rogue City قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (خرداد یا تیر سال ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تریلر بازی Robocop چیست؟ آیا به جدیدترین بازی اقتباسی از سری فیلم‌های روبوکاپ امیدوار هستید؟ راستی شما هم فیلم‌های روبوکاپ را تماشا کرده‌اید؟ کدام نسخه از آن را بیشتر دوست دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا