تماشا کنید: بازی RoboCop: Rogue City معرفی شد

زنده یا مرده، تو با من می‌آیی!

بازی RoboCop: Rogue City برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی معرفی شد. همچنین این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر شود.

یکی از فیلم اکشن و قاعدتا پرطرفدار دهه هشتاد میلادی به اسم Robocop دو سال دیگر صاحب یک اقتباس جدید در مدیوم ویدئوگیم می‌شود. سازندگان آن، یک اقتباس از یک فیلم اکشن قدیمی و صدالبته پرطرفدار را به نام Terminator: Resistance را در کارنامه‌ی خود دارند.

دهه‌ی هشتاد میلادی دهه‌ی درخشانی برای فیلم‌های اکشن آمریکایی محسوب می‌شد. در بین آنان نیز احتمالا Robocop را به خاطر دارید. فیلمی که قصه‌ی تراژیک یک افسر پلیس به اسم الکس مورفی را روایت می‌کرد. این پلیس شاغل در شهر دیترویت، در حین انجام وظیفه به شکل وحشتناکی به قتل رسید و سپس تبدیل به یک قهرمان سایبرگ شد. فیلم روبوکاپ به شدت به محبوبیت رسید و چندین دنباله نیز برای آن ساخته شد. مدت نسبتا زیادی بود که از بازی‌های اقتباس شده از فرنچایز روبوکاپ خبری نبود اما هم‌اکنون یک بازی بر اساس این فرنچایز معرفی شده است.

این بازی به همراه تریلری، امروز و در Nacon Connect معرفی شد. ناشر این بازی اعلام کرد که مشغول ساخت یک بازی بر اساس فرنچایز روبوکاپ به نام RoboCop: Rogue City است. این بازی توسط Teyon ساخته می‌شود که اخیرا نیز یک بازی بر اساس فرنچایز محبوب ترمیناتور با نام Terminator: Resistance ساخته است که البته اصلا به مذاق منتقدین خوش نیامد و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی، میانگین نمره‌ی ضعیف ۴۷ را از سوی منتقدین دریاقت کرد.

بازی RoboCop: Rogue City در سال ۲۰۲۳ میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد بازی منتشر نشده و حتی معلوم نیست که برای چه کنسول‌هایی عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد معرفی این بازی چیست؟ آیا کارنامه‌ی نه چندان جالب سازنده‌ی آن، به این بازی لطمه می‌زند؟ نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا