1%
  • 0/10

چهار عضو از X-Men به Marvel Ultimate Alliance 3 اضافه خواهد شد

منتظر بسته‌ی الحاقی جدید بازی در هفته‌ی بعد باشید

چهار عضو از X-Men به Marvel Ultimate Alliance 3 اضافه خواهد شد ۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ تریلر بازی کپی لینک

شرکت نینتندو و استودیوی Team Ninja با نمایش تریلری جدید در مراسم The Game Awards 2019 از انتشار یک بسته‌ی الحاقی جدید برای عنوان Marvel Ultimate Alliance 3 و اضافه شدن چهار عضو از گروه X-Men به آن خبر دادند.

این بسته‌ی الحاقی جدید Rise of the Phoenix نام دارد و چهار کاراکتر Phoenix و Gambit و Ice Man و Cable را به فهرست شخصیت‌های قابل بازی اضافه می‌کند. این بسته‌ی الحاقی، دومین =محتوای اضافی‌ای است که در بسته‌‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی با نام The Black Order قرار می‌گیرد. بسته‌ی اول با نام Marvel Knights: Curse of the Vampire در سپتامبر منتشر شده و چهار کاراکتر Blade و Moon Knight و Morbius و Punisher را به بازی اضافه کرده بود.

بسته‌ی الحاقی Rise of the Phoenix قرار است در تاریخ ۲۳ دسامبر سال جاری (۲ دی ۱۳۹۸) منتشر شود. بسته‌ی سوم با نام Shadow of Doom در بهار سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و گروه Fantastic Four را به عنوان جدیدترین شخصیت‌های قابل بازی در دسترس قرار خواهد داد. اگر مایل به تجربه‌ی بازی با این کاراکترها هستید، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی را می‌توانید با قیمت ۲۰ دلار خریداری کنید.

عنوان Marvel Ultimate Alliance 3 هم‌اکنون به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments