سریال Gloop World، اثر جدید سازنده‌ی Rick and Morty معرفی شد

جاستین رویلند در حال کار روی یک انیمیشن جدید است

اثر جدید از سازنده‌ی Rick and Morty

جاستین رویلند که یکی از دو سازنده‌ی اصلی سریال انیمیشنی Rick and Morty است، روی یک اثر جدید به نام Gloop World کار می‌کند.

سریال انیمیشنی Rick and Morty یکی از محبوب‌ترین سریال‌های انیمیشنی است که بسیاری در حال دنبال کردن آن هستند. این انیمیشن سریالی توسط دو نفر به نام‌های جاستین رویلند و دن هارمون ساخته و در سال ۲۰۱۳ در شبکه Adult Swim به نمایش گذاشته شد و تاکنون توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. در حالی که این سریال انیمیشنی در حال توسعه است، جاستین رویلند به تازیگی روی یک انیمیشن جدید کار خواهد کرد.

نام این انیمیشن جدید Gloop World نام دارد که توسط Stoopid Buddy Stoodios در دست توسعه بوده و John Harvatine IV به عنوان کارگردان این سریال انیمیشنی انتخاب شده است. John Harvatine IV را بیشتر به دلیل تهیه‌کننده‌ی سریال انیمیشنی Robot Chicken شناخته می‌شود.

Gloop World بر روی Quibi پخش می‌شود. Quibi نام پلتفرم پخش فیلم است که بیشتر برای سریال‌ها و فیلم‌های کوتاه استفاده می‌شود که اکثر استفاده کنندگان آن از تلفن‌های همراه برای دیدن آن استفاده می‌کنند. اطلاعاتی از داستان و کاراکتر‌های Gloop World وجود ندارد ولی با توجه به گفته‌ی سازنده‌ی آن این یک اثر خنده‌دار خواهد بود. همچنین نوع ساخت این انیمیشن خمیری است. جاستین رویلند می‌گوید که نزدیک به ۷ سال است که آرزوی ساخت آن را داشته و همچنین از ساخته شدن این اثر به شکل خمیری ابراز رضایت کرده است.

اثر جدید از سازنده‌ی ریک و مورتی در تاریخ نامعلومی روی پلتفرم Quibi پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا