آیا Respawn در حال کار روی شخصیت بعدی بازی Apex Legends است؟

انتشار تصاویری از تیم پشت صحنه در لباس‌های موشن کپچر شایعاتی به وجود آورد

آیا Respawn در حال کار روی شخصیت بعدی بازی Apex Legends است؟ نیکان صبوری ۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
شخصیت بعدی بازی Apex Legends

یکی از اعضای تیم توسعه ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) تصویری در صفحه‌ اجتماعی توییتر خود منتشر کرد که به نظر می‌رسد در حال ضبط حرکات شخصیت بعدی بازی Apex Legends هستند.

تینا سانچز (Tina Sanchez) یکی از اعضای تیم توسعه شرکت ریسپاون چند روز پیش تصویری در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرد. او در حالی که لباس ضبط حرکات موشن کپچر بر تن داشت در کنار چندی از افراد استودیو، عکسی انداخت و پروفایل‌های شاون ویلسون (Shawn Wilson)، سرپرست تیم انیماتور و موی پارا (Moy Parra) سناریو نویسِ انیمیت‌ کاراکتر‌های بازی Apex Legends را تگ کرده است.

خود تینا سانچز اطلاعات خاصی در خصوص علت حضور در آنجا و یا علت پوشیدن لباس موشن کپچر منتشر نکرده ولی یکی از طرفداران در زیر پست او نام یکی از کاراکتر‌های احتمالی به نام Crypto را پرسید و جواب سانچز تنها یک ایموجی بود.

احتمالا Crypto نام شخصیت بعدی بازی Apex Legends است که در آپدیت بزرگ بعدی به این عنوان اضافه خواهد شد. دیتا ماینر‌ها (کسانی که به دنبال اطلاعات از طریق دیتا‌ها هستند)، فایلی به نام DEATH_SWORD را پیدا کرده‌اند و بسیاری بر این باورند که Crypto لجند بعدی این اثر خواهد بود که توانایی آلتیمیت آن، استفاده از شمشیر است. این نظریه زمانی قوی‌تر میشود که در هر دو عکس منتشر شده، تینا سانچز را با یک چوب می‌بینیم که احتمالا برای ضبط حرکات بدن با چوب است.

از انتشار فصل دوم Apex Legends در قالب یک آپدیت بزرگ، نزدیک به سه ماه می‌گذرد. در فصل دوم شاهد تغییراتی در بخش‌های مختلف نقشه و حضور شخصیت جدید Wattson، دختری که توانایی کنترل الکتریسیته را دارد، بوده‌ایم. با توجه به اطلاعات لو رفته و عکس منتشر شده توسط این توسعه دهنده، شایعه حضور Crypto به عنوان کاراکتر بعدی این بازی را بیشتر می‌کند.

بازی Apex Legends هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا