ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil
1%
  • 0/10

۱۱ مورد از ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil

ترسناک؟ بله، اما چالش برانگیز؟ نه! آن‌ها برای شما یک لطیفه هستند!

۱۱ مورد از ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

زمانی که سخن از سری بازی رزیدنت اویل می‌شود، ما به یاد ترس، بقا و چالش می‌افتیم. اما حال زمان آن رسیده که نگاهی به ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil داشته باشیم.

سری بازی جذاب رزیدنت اویل، سابقه خوبی در ترساندن کاربران برای بیش از دو دهه دارد. فضاهای ترسناک و دشمنان خون خوار، همه کمک زیادی به ارائه عناوینی جذاب کرده‌اند.  وجود شخصیت‌های منفی مهم یا بهتر است بگوییم باس‌ها، به باور عموم جذاب‌ترین بخش این سری بازی و به طور کلی بازی‌های سبک ترس و بقا است.

اما شخصیت‌های منفی همیشه آن چیزی که فکر می‌کنید نبوده و گاهی اوقات برخی از شخصیت‌های منفی اصلی بازی، آنگونه که باید ظاهر نمی‌شوند! در این مطلب قصد داریم نگاهی به ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil در طول تاریخ خود داشته باشیم.

سالازار در Resident Evil 4

سالازار (Salazar) در نسخه اصلی بازی رزیدنت اویل ۴ به قدری برای کاربران آسان بود که استودیو کپکام تغییراتی در این شخصیت منفی در نسخه ریمیک انجام داد. از بین بردن سالازار هیچ روش خاصی نداشته و لئون (Leon) تنها با شلیک گلوله‌های فراوان به چشم نارنجی سالازار می‌تواند این موجود را از بین ببرد. تنها موضوعی که مبارزه با سالازار را مقدار بسیار ناچیزی سخت کرده، محل قرارگیری آن بوده که کاربران را غافلگیر می‌کند.

اوروبوروس امکونو در Resident Evil 5

بازی رزیدنت اویل ۵ بیش از سبک ترس و بقا، بر سبک اکشن تمرکز داشت و آن را تبدیل به عنوانی نسبتا آسان‌تر در برابر دیگر نسخه‌های این سری بازی کرد. کریس (Chris) و شیوا (Sheva) در ابتدای مسیر خود با موجودی به نام اوروبوروس امکونو (Uroboros Mkono) روبرو می‌شوند. این موجود از لحاظ ظاهری بسیار ترسناک بوده، اما نقطه ضعفی بزرگ دارد. اوروبوروس امکونو در برابر آتش به شدت ضعیف بوده و شما می‌توانید با هدایت کردن آن درون کوره و با فشردن تنها یک دکمه از شر آن خلاص شوید!

دل لاگو در Resident Evil 4

یکی از اولین و خاطره انگیزترین مبارزات نسخه چهارم، مبارزه در برابر دل لاگو (Del Lago) است. این موجود دریایی گوشت خوار، طی مسیر به لئون حمله ور شده و لئون با استفاده از قلاب‌های موجود در قایق با او به مبارزه می‌پردازد. سرعت مبارزه در برابر دل لاگو زیاد است، اما به محض درک ریتم مبارزه با دل لاگو، می‌توانید از سد نه چندان مستحکم آن عبور کنید.

یاون در Resident Evil

کاوش در عمارت اسپسنر ترسناک‌تر از چیزی است که اعضای گروه استارز تصور می‌کنند. در کنار زامبی‌ها و سگ‌های وحشی، موجودات دیگری از جمله یاون (Yawn)، ماری غول پیکر در این عمارت هستند. مبارزه با یاون یکی از آسان‌ترین مبارزات در این سری بازی است. تنها کافیست به دور یاون چرخیده و در زمان مناسب به آن حمله ور شوید. مبارزه با این مار غول پیکر به سرعت به پایان می‌رسد.

آخرین فاز ویلیام بیرکین در Resident Evil 2

ویلیام بیرکین (William Birkin) هرگز درک نکرد که چه زمانی باید از مبارزه دست بکشد! آخرین فاز شخصیت بیرکین در بخش پایانی بازی رزیدنت اویل، از لحاظ ظاهری بدون شک یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌ها در دنیای رزیدنت اویل بوده که به شما توهم مبارزه‌ای سخت می‌دهد. اما پس از ورود به مبارزه، متوجه می‌شوید که بیرکین شاید حتی ضعیف ترین شخصیت منفی Resident Evil باشد. در حقیقت انتظار می‌رفت آخرین باس فایت این بازی، سخت‌تر باشد!

دراگینیاتزو در Resident Evil: Revelations

دراگینیاتزو (Draghignazzo) بیش از آنکه مبارزه سختی ارائه دهد، تلفظ نام سختی ارائه داده است! ظاهر دراگینیاتزو، به خصوص با پوشش لاکپشتی مانند خود بسیار سخت به نظر می‌رسد، اما هر بار که او در برابر جیل (Jill) و پارکر (Parker) ظاهر می‌شود، در کسری از ثانیه از بین می‌رود. شما می‌توانید با جا خالی‌های بسیار آسان و شلیک به بخش‌های نرم بدن دراگینیاتزو، به سرعت این موجود عجیب را از بین ببرید.

موریائو در Resident Evil Village

پس از گذر از باطلاقی تیره و تار و مبارزه با چندین ماهی عجیب و غریب، زمان آن رسیده که ایثن (Ethan) به مبارزه با موریائو (Moreau) به ظاهر ترسناک برود. مکان مبارزه با این موجود بسیار کوچک بوده، اما بخش‌ها و گوشه‌هایی در آن وجود داشته که کار را برای ایثن آسان می‌کند. موضوع دیگری که مبارزه در برابر موریائو را آسان کرده، یکسان بودن روش مبارزه آن است. تنها بخش سخت مبارزه با موریائو، تله‌های آن بوده که اگر ایثن نارنجک انداز به همراه داشته باشد، تله‌ها نیز نمی‌توانند او را متوقف کنند!

اولین مبارزه با جک بیکر در Resident Evil 7

مبارزه با جک بیکر (Jack Baker) در گاراژ خانه یکی از آسان‌ترین مبارزات این بازی است. این اتفاق در اوایل بازی رخ داده و ایثن تقریبا هیچ سلاحی در اختیار ندارد. با این حال شما می‌توانید تنها با چاقو و پیستولی با فشنگ‌های اندک جک را شکست دهید. تنها کافیست چند گلوله به سر جک شلیک کرده تا او را گیج کنید. پس از آن می‌توانید به مبارزه بیشتر پرداخته یا کلید ماشین را از روی میز برداشته و فرار را به قرار آسان خود ترجیح دهید.

یو-۸ در Resident Evil 5

یو-۸ (U-8) عنکبوت ترسناک بازی رزیدنت اویل ۳ بدون شک یکی از چندش آورترین دشمنان کریس و شیوا بوده که البته مبارزه با آن بسیار ساده است. مبارزه با این موجود به قدری آسان بوده که مورد تمسخر طرفداران قرار می‌گیرد. تنها کافیست به بخش‌های قرمز رنگ بدن یو-۸ شلیک کرده تا در زمانی کوتاه آن را از بین ببرید. نقاط ضعف یو-۸ به قدری زیاد بوده که شلیک خطا در برابر آن تقریبا غیر ممکن است!

دونا بنوینتو / انجی در Resident Evil Village

ایثن برای نجات رزماری (Rosemary) باید از باس‌هایی که نماد چهار موضوع مختلف هستند، عبور کند. دونا بنوینتو (Donna Beneviento) که نماد ترس روان شناختی بوده ایثن را به روش‌های مختلفی آزار می‌دهد. صحنه رویارویی با دونا بدون شک یکی از ترسناک‌ترین لحظات در تاریخ رزیدنت اویل بوده، با این حال مبارزه با آن به هیچ عنوان سخت نیست! ایثن در این صحنه درگیر بازی قایم موشکی ترسناک شده و اگر ایثن نتواند دونا را پیدا کند، دونا به ایثن حمله ور می‌شود. ضربات دونا اما بسیار ضعیف بوده و علاوه بر آن مکان‌های قرارگیری دونا از پیش مشخص هستند. یافتن او بسیار آسان بوده و از بین بردنش از پیدا کردنش نیز آسان‌تر است!

اسکورپیون در Resident Evil 0

بازی Resident Evil 0 برخی از ظالم‌ترین شخصیت‌های این سری بازی را ارائه داد. اما یکی از ضعیف ترین شخصیت های Resident Evil یعنی اسکورپیون (Scorpion) را نیز برابر شما در بخش‌های ابتدایی بازی قرار می‌دهد. بسیاری حتی آن را باس نمی‌دانند! برای مبارزه با اسکورپیون کافیست اسلحه خود را به سوی پایین هدف رفته تا اسکورپیون عقب نشینی کند. این باس در حقیقت به نحوی طراحی شده که شما چندان از رویارویی با آن آزار نبینید!

در نهایت باید افزود که به باور عموم توسعه دهندگان چنین شخصیت‌های منفی ضعیفی را به صورت عامدانه در بازی‌های خود گنجانده تا کاربران بتوانند با کلیت بازی‌ها آشنا شوند. از همین رو بسیاری از این شخصیت‌های منفی ضعیف در بخش‌های ابتدایی بازی به سراغ شما می‌آیند! شما چه تجربیات عجیب و خاطره انگیزی از ضعیف ترین شخصیت های منفی Resident Evil در خاطرتان دارید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments