تیزر جدید بازی Replaced از راه رسید

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

تیزر جدید بازی Replaced از راه رسید سورنا رضایی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو سد کت در جریان Gamescom 2021 که دقایقی پیش به پایان رسید، تیزر جدید بازی Replaced را به نمایش گذاشته است.

E3 2021 در کنار نمایش بازی‌های بزرگ، ویدیوهای عناوین ناشناخته‌ای را به نمایش گذاشت که یکی از آن‌ها Replaced بود. محصول جدید استودیو سد کت (Sadd Cat Studios) در ژانر پلتفرمر ساخته شده و المان‌های سایبرپانک را در خود جای داده است. این بازی همچنین از جلوه‌های بصری ۲.۵ بعدی بهره برده و برای خلق فضای داستانی‌اش از سه فیلم Alien، Blade Runner 2049 و Upgrade الهام گرفته شده است.

داستان بازی Replaced در نسخه تخیلی دهه ۸۰ میلادی جریان دارد. آزمایش یک بمب هسته‌ای مطابق انتظار پیش نرفت و خسارات جبران‌ناپذیری را به باور آورد. در پی این اتفاق، انسان‌ها داخل Phoenix-City ساکن شدند که دور تا دورش دیوار کشیده است. این شهر همچنین غرق در فساد بوده و توسط Phoenix Corp اداره می‌شود. شخصیت اصلی هم یک هوش مصنوعی است که داخل بدن یک انسان گرفتار شده و چاره‌ای جز کنار آمدن با شرایط کنونی‌اش ندارد.

سد کت در جریان Gamescom 2021 که لحظاتی پیش به انتها رسید، تیزر جدید بازی Replaced را به نمایش گذاشته است. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و شخصیت اصلی را در حالی نشان می‌دهد که در میان درختان جنگل می‌دود. در همین حین، ناگهان فردی درشت اندام که در پشت درختی پنهان شده، ضربه‌ای به پروتاگونیست وارد کرده و نقش بر زمینش می‌کند. با محض نزدیک شدن فرد غریبه، ریچ به صورت ناگهان از جای خود بلند شده و همین لحظه ویدیو کات می‌خورد.

بازی Replaced برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. محصول استودید سد کت همچنین در روز نخست عرضه به سرویس Xbox Game Pass خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا