#مهسا_امینی

بسته‌ی الحاقی جدید Remnant: From the Ashes حالت بقا را به بازی اضافه می‌کند

باس‌های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد

بسته‌ی الحاقی جدید Remnant: From the Ashes حالت بقا را به بازی اضافه می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

بازی Remnant: From the Ashes یک بسته‌ی الحاقی به نام Swamps of Corsus را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این بسته‌ی الحاقی شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید از جمله حالت بقاء خواهد بود. طبق گفته‌ی استودیو گان‌فایر گیمز (Gunfire Games)، اضافه شدن این حالت، بازی را خشن‌تر می‌کند.

Remnant: From the Ashes مکانیک‌های گیمینگ خود را از فرنچایز Souls گرفته اما به جای این‌که بازیکن تنها درگیر جنگ تن به تن شود، با استفاده از عناصر شوتر سوم شخص، می‌تواند دو سلاح مخصوص، که یکی سلاح اصلی و دیگری سلاحی در بازوی جانبی است را در اختیار داشته باشد. بازیکنان می‌توانند شخصیت دل‌خواه خود را ایجاد کنند و ملزم هستند دشمنان چالش برانگیزی که در سراسر جهان بازی به طور تصادفی بر سر راهشان قرار می‌گیرند را شکست دهند. با این حال، کاربر در این بازی خط داستانی مشخصی را دنبال می‌کند. این عنوان نقش‌آفرینی سوم شخص در ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ (۲۰ آگوست ۲۰۱۹) توسط استودیو گان‌فایر گیمز برای رایانه‌‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شده است.

به‌ تازگی بسته‌ی الحاقی جدیدی با نام Swamps of Corsus برای Remnant: From the Ashes منتشر شده که ویژگی‌های جالبی دارد:

آن‌هایی که به اندازه‌ی کافی شجاع هستند تا درگیر این چالش شدید شوند، به صورت تصادفی از طریق World Sotnes فاسد شده به بیوم‌های مختلفی در سراسر جهان فرستاده می‌شوند تا درحالی که برای زنده ماندن با دشمنان و باس‌های بسیار دشوار مبارزه می‌کنند، به‌دنبال پاداش‌های ارزنده‌ی جدید می‌گردند.

همان‌طور که از اسم این بسته الحاقی پیداست، محل کنونی Corsus با تغییر دوباره‌ای همراه بوده که شامل اضافه شدن دانجن‌ها، دشمنان، باس‌ها، سلاح‌ها و حالت‌های جدیدی به بازی می‌شود. این بسته الحاقی در تاریخ ۹ اردیبهشت سال جاری (۲۸ آوریل) به From the Ashes اضافه می‌شود و با قیمتی معادل ۱۰ دلار در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا