#مهسا_امینی

نسخه فیزیکی بازی Remnant: From the Ashes در ۲۷ اسفند منتشر می‌شود

نبرد با شیاطین

نسخه فیزیکی بازی Remnant: From the Ashes در ۲۷ اسفند منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Remnant: From the Ashes

بازی Remnant: From the Ashes اثری در سبک تیراندازی سوم شخص و سولزلایک محسوب می‌شود که در تاریخ ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) به صورت فیزیکی منتشر خواهد شد.

دنیا درگیر نابودی و هرج و مرجی شده که مسبب آن شیطانی کهن از بُعد دیگر است و بشریت برای زنده ماندن تقلا می‌کند. از طرفی انسان‌ها توانایی باز کردن پرتال‌ها به دیگر واقعیت‌ها و قلمرو‌ها را دارند و باید از همین طریق به جهان‌های دیگر سفر کنند تا از منشا و راز نیروهای شیطانی پرده بردارند و با پیدا کردن منابع و جنگیدن علیه تاریکی، نسل بشر را نجات دهند. بازیکنان می‌توانند جهان‌های متفاوتی را کشف کنند که با هربار تجربه قرارگیری در آن‌ها، نقشه‌ها، حرکات دشمن‌، فرصت انجام ماموریت‌ها و رویدادها تغییر می‌کنند. چهار دنیای منحصر به فرد این عنوان مملو از جادوگران و محیط های شگفت انگیز است که چالش های جدیدی را با هر بار تجربه بازی ارائه می‌دهد.

لوت کردن، ارتقاء و شناخت مکانیک دشمن‌های مختلف ابزارهایی هستند که با آن‌ها می‌توانید در بازی Remnant: From the Ashes موفق شوید و از پس غول‌های مرحله آخر بربیایید. همچنین با جمع‌ آوری منابع مختلف می‌توانید تعداد زیادی سلاح‌ شیطانی و قدرتمند بسازید.

شرکت THQ Nordic حقوق توزیع جهانی (بجز آسیا) برای نسخه‌ی فیزیکی بازی Remnant: From the Ashes را در اختیار دارد و Perfect World Entertainment ناشر این عنوان شمرده می‌شود. این اثر توسط استودیو گان‌فایر گیمز ساخته شده و با قیمت‌ ۳۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. همچنین نسخه دیجیتال این بازی در آگوست ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا