فروش بازی Remnant 2 به بیش از یک میلیون نسخه رسید

موفقیت عالی در عرض یک هفته

فروش بازی Remnant 2

با استناد بر گزارش اخیر شرکت گیرباکس سافتور، فروش بازی Remnant 2 در طول هفته اول انتشار به بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

بازی جدید سری رمنانت هفته پیش توسط استودیو گان فایر گیمز و شرکت گیرباکس سافتور روانه بازار شد؛ اثری که به واسطه گیم پلی جذاب و تیمی خود، از همان ابتدا مورد تحسین منتقدها قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را از سوی بازیکن‌ها دریافت کرد. حال، به نظر می‌رسد که این بازی از نظر تجاری نیز فراتر از انتظارها ظاهر شده است.

بر اساس گزارش اخیر شرکت گیرباکس سافتور، میزان فروش بازی Remnant 2 در عرض یک هفته بعد از انتشار به بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. دقت داشته باشید که این رقم مختص فروش بازی در یک پلتفرم خاص نیست و فروش آن در تمام پلتفرم‌ها را دربرمی‌گیرد.

بهتر است بدانید که مدتی پیش نیز تعداد بازیکن‌های همزمان بازی در شبکه استیم از مرز ۱۱۰ هزار نفر عبور کرد. این رقم تقریبا دو برابر تعداد بازیکن‌های همزمان بازی نخست رمنانت یعنی Remnant: From the Ashes بوده که مهر تاییدی بر موفقیت نسخه دوم آن می‌زند.

در بازی سوم شخص رمنانت باید برای نجات بشریت در نبرد با موجودات شبح گونه و باس فایت‌هایی ایزدگونه تلاش کنید. اتفاقات بازی در جهان‌هایی متنوع ترسناک و دلهره‌آور رخ داده و شما می‌توانید ماموریت‌ها را به تنهایی یا با همکاری دوستان خود به پایان برسانید. مانند دیگر عناوین نقش آفرینی، ماموریت‌ها روندی غیرخطی داشته و می‌توانید با انتخاب‌های خود، ماجراجویی‌ها را آنطور که می‌خواهید پیش ببرید.

گفتنی است که بازی پرطرفدار Remnant 2 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا