#مهسا_امینی

برادران روسو از همکاری با جیک جیلنهال در ساخت فیلم ترسناک Relic می‌گویند

اولین ساخته‌ی ناتالی اریکا جیمز دو روز پیش منتشر شد

فیلم ترسناک Relic

آنتونی روسو و جو روسو تهیه‌کنندگان و کارگردانان آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به همکاری با جیک جیلنهال در ساخت فیلم ترسناک Relic پرداختند.

آنتونی روسو (Anthony Russo) و جو روسو (Joe Russo) که تحت عنوان برادران روسو هم شناخته می‌شوند، اوایل سال گذشته‌ی میلادی فیلم Avengers: Endgame را روی پرده‌ی نقره‌ای بردند. اینطور که به نظر می‌رسد، ساخت بیست و دومین فیلم دنیای سینمایی مارول برای آن دو بسیار چالش‌برانگیز بوده است. از همین رو، تصمیم گرفتند برای مدتی تنها تهیه‌کنندگی یا نویسندگی پروژه‌های سینمایی را قبول کنند. اولین محصول آن‌ها پس از Endgame فیلم اکشن Extraction بود که چندی پیش روی سرویس نتفلیکس قرار گرفت و عملکرد بسیار مثبتی را از خود بر جای گذاشت. دومین فیلم آن‌ها هم Relic نام دارد که از ۹ روز پیش در سینماهای آمریکا اکران شد.

برادران روسو اخیرا مصاحبه‌ای را با وبسایت Comic Book انجام دادند. خبرنگار در بخشی از گفتگو بحث را به سمت فیلم ترسناک Relic برد و سوالاتی را در این باره مطرح کرد. کارگردانان Avengers: Endgame هم در پاسخ توضیحاتی را درباره‌ی نحوه‌ی اضافه شدنشان به تیم و همچنین همکاری با جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) ارائه دادند. آنتونی و جو روسو به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی روند ساخت ارائه داشتند. جیلنهال هم یکی از تهیه‌کنندگان پروژه بوده است. برادران روسو در پاسخ به سوال خبرنگار گفتند:

همکاری عالی‌ای بود. جیلنهال پس از ملاقات اولیه با ایده‌پرداز اصلی، طرح را پیش ما آورد و خواست تا به او در تهیه‌کنندگی و تامین بودجه کمک کنیم. ما عاشق فیلمنامه شدیم. ناتالی اریکا جیمز (Natalie Erika James) که این اثر را کارگردانی کرده قبلا فیلم‌های کوتاه شگفت‌انگیزی ساخته بود؛ فیلم‌هایی که ثابت می‌کردند فرد بااستعدادی است. در نتیجه، به پشتیبانی مالی چنین فیلمی افتخار کرده و از جیلنهال بابت معرفی پروژه به ما بسیار ممنون هستیم.

برادران روسو در بخش دیگری از مصاحبه درباره‌ی برند مارول و تاثیراتش روی آثار تجربی صحبت کردند:

برند مارول به قدری در میان مردم شهرت دارد که وقتی یکی از دست‌اندرکاران فیلم‌هایش روی اثر دیگری کار می‌کند، می‌توان از آن شهرت به سود فیلم در حال ساخت بهره ببرد؛ ما و جیک جیلنهال هم شهرت خود را در اختیار یک فیلمساز جوان و شگفت‌انگیز قرار دادیم.

داستان فیلم Relic روی یک مادر و دختر به نام‌های کی و سم تمرکز دارد که برای ملاقات با ادنا (مادر کی و همچنین مادربزرگ سم) به خانه‌ی جنگلی سفر می‌کنند. وقتی کی و سم وارد خانه می‌شوند، خبری از ادنا نیست اما کپک تمام خانه فرا گرفته است. ادنا پس از چند روز به شکل غافل‌گیرکننده‌ای به خانه بازمی‌گردد. او ظاهرا از لحاظ جسمی سالم است اما دکتر از کی و سم درخواست می‌کند تا برای مدتی پیش او بمانند. همین اتفاق هم باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند. نقش‌های اصلی بر عهده‌ی امیلی مورتیمر (Emily Mortimer)، رابین نوین (Robyn Nevin) و بلا هیتکوت (Bella Heathcote) قرار دارد.

نسخه‌ی باکیفیت این فیلم ترسناک هم اکنون در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا