1%
  • 0/10

فیلم Ratatouille 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟

انتظار طرفداران سرانجام خاتمه می‌یابد؟

فیلم Ratatouille 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟ ۳ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Ratatouille 2

براساس یک پوستر منتشر شده، گمانه‌زنی‌هایی صورت گرفته که دیزنی و استودیو پیکسار برنامه‌هایی برای ساخت و عرضه فیلم Ratatouille 2 داشته باشند.

پوستری در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده که نشان می‌دهد شرکت دیزنی به همراه استودیو پیکسار برنامه دارند دنباله‌ای برای فیلم انیمیشنی Ratatouille محصول سال 2007 تولید نمایند که با عنوان RataTWOille شناخته خواهد شد.

در کنار عنوان ذکر شده، این پوستر دو شخصیت اصلی آن یعنی لینگوئینی که توسط لو رومانو (Lou Romano) ایفای نقش می‌شود و رمی که نقش آن را پتون اسوالت (Patton Oswalt) برعهده دارد را به نمایش می‌گذارد که هر دو ملاقه‌هایی در دست داشته و در کنار یک دیگ بزرگ درون غذافروشی جدید لینگوئینی تحت عنوان La Ratatouille حضور دارند.

این، اولین باری نیست که اشاراتی به فیلم Ratatouille 2 صورت می‌گیرد. در گذشته و در اکتبر سال 2022، ویدئویی در چنل یوتیوب SLUURP پخش شده بود که از آن به عنوان تریلر دنباله این فیلم یاد می‌شد. با این حال پتون اسوالت در سال 2007 مدعی شده بود ساخت دنباله برای این فیلم شاید در سال‌های دوری اتفاق بیفتد، آن هم در شرایطی که تیم سازنده داستان مطلوبی برای روایت داشته باشند.

پس از آن در سال 2018، اسوالت در گفتگو با Entertainment Weekly بیان داشت که ایشان آخرین شخصی خواهد بود که چنان‌چه برنامه‌ای برای ساخت دنباله وجود داشته باشد از آن باخبر خواهد شد. “اگر دنباله‌ای وجود داشته باشد من آخرین نفر از آن مطلع خواهم شد. من نمی‌خواهم تنها به منظور ساخت یک دنباله، نسخه دوم این فیلم ساخته شود. من در صورتی از آن استقبال می‌کنم که برد برد (Brad Bird کارگردان فیلم اول) داستان باارزشی برای آن در سر داشته باشد. سپس این کار صورت خواهد گرفت”.

با توجه به اینکه هیچ گونه اطلاعاتی از سوی دیزنی و پیکسار ارائه نشده، می‌توان پوستر منتشر شده را جعلی قلمداد کرد. ساخت فیلم Ratatouille 2 در حال حاضر می‌تواند تنها یک رویا باشد چرا که تاکنون نه از سوی پیکسار و نه از سوی دیزنی هیچ گونه اشاره‌ای مبنی بر ساخت دنباله برای این فیلم صورت نگرفته است. پیش از این در سال 2018 و در جریان کنفرانس خبری فیلم The Incredibles 2 بود که برد برد، آب پاکی رو دست مخاطبین ریخت و در گفتگویی اظهار داشت که داستان فیلم Ratatouille گفته شده است. بدین معنی که در حال حاضر برنامه‌ای برای بازگشت به دنیای این فیلم و گسترش آن وجود ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments