1%
  • 0/10

بازی Rainbow Six تا همیشه ادامه دارد

این بازی هیچ وقت تمام نمی‌شود

بازی Rainbow Six تا همیشه ادامه دارد ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک

به نظر الکساندر کارپاسیز (Alexander Karpaziz)، کارگردان بازی Rainbow Six، این بازی می‌تواند تا همیشه پشتیبانی دریافت کند و خبری از نسخه جدید نیست.

در جریان مراسم Siege Invitational که در کشور برزیل جریان داشته، کارگردان و اعضای کلیدی ساخت بازی ریمبو سیکس در آن حضور پیدا کردند و طی یک مصاحبه با رسانه یوروگیمرز (Ugamers)، به صحبت درباره آینده و پروسه پشتیبانی این بازی پرداخت. کازپاسیز طی این مصاحبه اینطور می‌گوید:

من با اطمینان بالا ادعا می‌کنم که ما دارای یکی از بهترین موتورهای بازی‌سازی جهان در زمینه محصولات تیراندازی PvP هستیم. تیم ما که از گروهی مجزا برای اصلاح عملکرد موتور بازی‌‌ بهره می‌برد، با تلاش‌های فراوان خود سعی بر این دارد که هر ماه به طور تدریجی روش‌های تولید محتوا برای بازی را سریع‌تر، قوی‌تر و پایدارتر کرده و میزان محتوای ارائه شده را به حداکثر برساند.
ایده جابجایی موتور ساخت بازی به چیزی کاملاً جدید، نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای یک بازی رقابتی و پرطرفدار مثل Siege باشد. من ترجیح می‌دهم نامی نبرم؛ اما شما بازی‌هایی را می‌بینید که در ساخت دنباله کاملاً مرتکب اشتباه شده‌اند؛ زیرا باید تک‌تک جزئیات موجود در اولین نسخه را بازسازی می‌کردند و در این امر، ناموفق بوده‌اند.

یوبی‌سافت مونترئتال نیز اعتقاد دارد که پشتیبانی همه جانبه از بازی Rainbow Six بسیار بهتر و کاراتر نسبت به ساخت دنباله‌های سالیانه و بی‌کیفیت است. همچنین تیم فنی، این بازی را به عنوان پرچمدار عناوین شوتر چندنفره یوبیسافت (Ubisoft) طی ۹ سال گذشته نامید و از تسلط قابل توجه این عنوان بر بازار کنونی، با اطمینان در ارتباط با موفقیت ادامه‌دار آن صحبت کردند. به نظر می‌رسد که با گذشت زمان، محبوبیت این عنوان به علت انتشار به‌روزرسانی‌های منظم و محتوای جدید از سوی توسعه‌دهندگان آن در یوبیسافت، به طور روزافزونی در حال افزایش است.

یوبیسافت هفته گذشته از فصل اول از سال ۹ رینبو سیکس سیج رونمایی کرد که Operation Deadly Omen نام دارد. این فصل با یک اپراتور جدیدی به اسم Deimos نیز همراه است که انتظار می‌رود با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبه رو شود. استودیو یوبیسافت مونترال همچنین با آپدیت جدید یک سری ویژگی برای کاهش سمیت چت‌های بازیکنان نیز به بازی اضافه کرده است. 

در نهایت کارگردان بازی تاکید کرد که بازی Rainbow Six می‌تواند به واسطه پشتیبانی منظم و ارائه حالت‌ها و اوپراتو‌های جدید تا همیشه سرپا بنماند و به رقابت ادامه دهد.

نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments