گیم پلی: یک روش راحت برای پیدا کردن پول در بازی وارزون 2

دنبال ساختمان پرچم‌دار باشید.

در ویدیو زیر می‌توانید یکی از روش‌های جالب برای پیدا کردن پول در بازی وارزون 2 را ببینید؛ بدون اینکه نیاز به درگیری یا گرفتن Stronghold داشته باشید!

در ویدیو بالا یکی از قراردادهای Safe Cracker برداشته شده، که یعنی سه گاوصندوق داخل ساختمان‌های مختلف در نقشه بازی، برای بازیکن نمایش داده می‌شود. اما نکته قابل توجه اینجاست که یکی از همین گاوصندوق‌ها، در ساختمانی است که در آن بسته شده و ظاهرا تا زمانی که رویداد عمومی Strongholds فعال نشود، نمی‌توانید وارد آن شوید!

با این وجود، در ویدیو بالا، می‌توانید ببینید که همیشه هم این ساختمان‌ها Stronghold یا Blacksite نیستند؛ بلکه در نقشه بازی همیشه می‌توانید شاهد تعدادی از آن‌ها در مناطق مختلف باشید که در دارای پرچم‌های القتله هستند. داخل این خانه‌ها می‌توانید لوت خوب و پول بسیار زیادی را پیدا کنید که معمولا در بازی وارزون 2 خیلی کم پیدا می‌شود.

در نظر داشته باشید که این خانه‌ها هم در حالت عادی بتل رویال و هم در بخش Mini Royale در دسترس هستند و بهتر است هرجا که خانه‌ای با پرچم‌های زرد رنگ القتله پیدا کردید، به سمت آن بروید. با این وجود، دقت کنید که ممکن است این خانه‌‌ها تنها یک راه ورود و خروج داشته باشند؛ در نتیجه اگر دشمن متوجه حضور شما در آن بشود، شاید کار شما برای بیرون آمدن سخت‌تر باشد.

بازی Call of Duty: Warzone 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار دارد. گیم پلی بالا از بازی کالاف دیوتی وارزون 2 با کنسول ایکس باکس سری ایکس ضبط شده است.

فصل دوم از بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به زودی و تا سه روز دیگر شروع خواهد شد و می‌توانید تمامی جزئیات مربوط به آن را در مطلب زیر دنبال کنید.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا