احتمالا کوئنتین تارانتینو فیلم جدید Star Trek را کارگردانی نخواهد کرد

دهمین و آخرین فیلم تارانتینو چه خواهد بود؟

کوئنتین تارانتینو

بعد از مدت‌ها شک و تردید درمورد کارگردانی فیلم جدید Star Trek، کوئنتین تارانتینو اعلام کرد که احتمالا این فیلم را کارگردانی نخواهد کرد.

به تازگی اخباری مبنی بر ساخت فیلمی جدید از محموعه اکشن ماجراجویی Star Trek منتشر شد که گفته می‌شد احتمال دارد کارگردان مشهور سینما، کوئنتین تارانتینو، مسئولیت ساخت آن‎ را برعهده بگیرد. با این‌حال بسیاری از طرفداران درمورد ژانر این فیلم و سبک تارانتینو اختلاف نظر داشتند و فکر می‌کردند او با ورود به این پروژه استایل خود را تغییر خواهد داد، اما این کارگردان سرشناس قبل‌تر احتمال این همکاری را رد نکرد. در واقع مدتی پیش حتی در مورد رده سنی این فیلم پیش‌بینی‌هایی صورت گرفت.

مدتی است فیلم جدید روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in Hollywood) به کارگردانی Quentin Tarantino، بیرون آمده که تا توانسته فروش خوبی داشته باشد. جالب است بدانید تارانتینو از سال‌ها پیش درمورد برنامه‌ فیلم‌سازی خود گفته بود فقط ۱۰ فیلم بلند را کارگردانی خواهد کرد و بارها و بارها روی این مسئله تاکید کرد که تصمیم دارد بعد از ساخت دهمین فیلم، خود را بازنشست کند. در واقع بر اساس این صحبت، فیلم روزی روزگاری در هالیوود نهمین فیلم این کارگردان محسوب می‌شود و احتمالا فیلم بعدی QT آخرین ساخته‌اش خواهد بود. تارانتینو در صحبت‌های اخیر خود با Deadline، اعلام کرده که احتمالا قرار نیست کارگردانی Star Trek را برعهده بگیرد. با اینحال حاضر است در ساخت این فیلم کمک کند و ایده‌های خود را با تیم سازنده به اشتراک بگذارد.

من فکر می‌کنم آن‌ها ممکن است این فیلم را بسازند، اما بعید می‌دانم قصد کارگردانی آن را داشته باشم. این یک ایده‌ی خوب است. من فکر می‌کنم آن‌ها باید این‌کار را انجام بدهند و خوشحال می‌شوم که در ابتدای ساخت فیلم به آ‌ن‌ها ایده بدهم.

آخرین فیلم تارانتینو با نام روزی روزگاری در هالیوود، در سبک کمدی درام که به تازگی توسط کلمبیا پیکچرز منتشر شد، توانست ۳۷۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد. درحال حاضر Quentin Tarantino درمورد ساخت فیلم بعدی خود برنامه‌ای ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا