فیلم پوست بعد از حضور در جشنواره‌های خارجی اکران می‌شود

در راه جشنواره‌ی فیلم توکیو

فیلم پوست بعد از حضور در جشنواره‌های خارجی اکران می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای ایران
فیلم پوست

فیلم پوست یکی از مهم‌ترین فیلم‌های جشنواره‌ی فجر در سال گذشته به‌شمار می‌رود و به زودی قرار است به صورت آنلاین و در سینماهای کشور اکران شود.

ویروس کرونا علاوه‌بر صدمات جانی‌ای که به تمام دنیا وارد کرده، باعث اختلال در کسب و کارهای مختلف و تعطیلی سینماها در سراسر جهان شده است. به همین دلیل، تعداد زیادی از فیلم‌های تولید شده، امسال نتوانستند در سینماها اکران شوند و برنامه‌ی انتشار آن‌ها با تاخیر زیادی همراه شد. یکی از عناوینی که مدت زیادی در صف اکران قرار گرفته، فیلم پوست ساخته‌ی بهمن ارک و بهرام ارک است. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود این فیلم با شروع اکران خود، استقبال و فروش خوبی از سمت مردم داشته باشد.

به تازگی، تهیه‌کننده‌ی فیلم پوست، محمدرضا مصباح، در یک مصاحبه‌ی کوتاه از برنامه‌ی خود برای انتشار این فیلم صحبت کرده است. او می‌گوید در حال حاضر این فیلم مراحل حضور در جشنواره‌های خارجی را طی می‌کند و پس از آن قرار است در سینماهای کشور اکران شود. محمدرضا مصباح از اولویت حضور این فیلم در جشنواره‌ی توکیو خبر داده و گفته با توجه به کاهش روند شیوع کرونا در آن منطقه، احتمال برگزار شدن رویداد توکیو وجود دارد. او در مورد بازگشایی سینماهای کشور می‎گوید:

این اتفاق اجتناب‌ناپذیر بود و برای تمام دنیا رخ داد. به نظرم در چنین شرایطی سینما آنلاین راهکار و مُسکن خوبی است اما نه به این صورت که تنها در دست دو سه شرکت، به صورت انحصاری باشد. بلکه شاید بهتر باشد که سازمان سینمایی با همکاری وزارت ارتباطات، به فکر ساخت یک VOD ملی مانند سینما باشند تا همه از آن بهره‌مند شوند.

محمدرضا مصباح که تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی شهرقصه را هم بر عهده داشته، در مورد اکران این عنوان بعد از بازگشایی سینماها خبر می‌دهد. همچنین، فیلم پروا (به کارگردانی مهران مهدویان) و فیلم دابلند (ساخته‌ی ابراهیم ابراهیمیان) در راه اکران آنلاین هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا