مبارزه در فصل نهم PUBG در یک نقشه‌ی پویا رخ می‌دهد!

یک نقشه، هزاران امکان


با آپدیت فصل نهم PlayerUnknown’s Battlegrounds، یک نقشه جدید، با نام Paramo به بازی اضافه خواهد شد. معانی لغوی این اسم این نقشه، فلاتی مرتفع و بدون درخت در مناطق گرمسیری است.

نقشه آتشفشانی پارامو، قرار است اواخر ماه اکتبر (مهر) وارد بازی شود. به نظر می‌رسد این نقشه با نقشه‌های دیگری که در بازی PUBG تاکنون دیده‌اید تفاوت‌های زیادی دارد. استودیوی سازنده بازی، یعنی PUBG Corp مکان جدید را به عنوان اولین “نقشه پویا” بازی (Dynamic Map) توصیف می‌کند.

هر‌چند معنی دقیق کلمه “پویا” نا‌معلوم است و در حال حاضر مشخص نیست که این نقشه هر زمان که بازی می کنید چقدر متفاوت خواهد بود، اما توضیحات توسعه‌دهندگان تایید می‌کند که مپ پارامو همیشه در حال تغییر است. ایده‌ای کاملا مناسب برای یک عنوان بتل رویال.

چه راز‌هایی در ارتفاعات مه ‌آلود پارامو نهفته است؟ در فصل نهم بازی PUBG بدانید!

طبق گفته شرکت پابجی، هر بار پرش از هواپیما، شما را با منظره‌ای متفاوت مواجه می‌کند. همچنین اشاره‌هایی در‌مورد اضافه شدن هلی‌کوپترها در فصل جدید وجود دارد. توییت‌ها و تیزر‌ها نشان می‌دهند که احتمالا این وسیله نقلیه می‌تواند به عنوان بخشی از به روز رسانی فصل ۹ معرفی شود. علاوه بر این‌ها، یک مود جدید با عنوان Solo Ranked Mode نیز به بازی پابجی اضافه خواهد شد.

اگر در پلتفرم PC این بازی بتل‌ رویال را تجربه می‌کنید، قادر خواهید بود فصل نهم را از چهارشنبه، ۲۱ ماه اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) امتحان کنید. بازیکنان پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان باید تا پنجشنبه ۲۹ اکتبر (مصادف با ۸ آبان ماه سال جاری) برای آپدیت جدید منتظر بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا