نمرات بازی Psychonauts 2 منتشر شد

انتظار شش ساله ارزش داشت!

نمرات بازی Psychonauts 2 منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
نمرات بازی Psychonauts 2

نمرات بازی Psychonauts 2 منتشر شد تا ما متوجه شویم به تاخیر افتادن چند باره این بازی به خوبی جواب داده و توانسته نظر فوق مثبت منتقدین وبسایت‌های متفاوت را جذب کند.

شش سال از معرفی بازی Psychonauts 2 در مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۵ گذشته و بالاخره این عنوان منتشر شد. سری Psychonauts که حالا شاهد نسخه دوم از آن هستیم از همان ابتدا طرفدارانی شیفته را برای خود دست‌وپا کرد. از همین رو این سری بازی بسیار خاص و البته دوست داشتنی محسوب می‌شود. وجود مشکلات مالی و همینطور شیوع ویروس کووید ۱۹ در سرتاسر جهان باعث شد این بازی روند توسعه بسیار طولانی را طی کند که البته باعث توسعه و انتشار عنوانی با کیفیت شد.

فروش بسیار خوب نسخه اول این سری باعث شد تیم توسعه دهنده به فکر توسعه نسخه دوم از این سری بیافتد که به‌همین دلیل در زمان معرفی آن غوغایی به پا شد. عنوان Psychonauts 2 یک بازی سوم شخص بوده که شما با کنترل شخصیتی با نام Raz و استفاده از قدرت‌های متفاوت او در دنیاهای ذهنی گوناگون سیر می‌کنید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد روند ساخت این بازی با مشکلات مالی روبه‌رو شد که پس از خریداری استودیو توسعه دهنده یعنی Double Fine توسط شرکت مایکروسافت و قرارگیری تحت نظر Xbox Game Studios و همچنین راه اندازی کمپین‌های گوناگون برای جمع آوری پول باعث شد روند توسعه بازی به یک باره پیشرفت کرده و تیم توسعه دهنده بتواند هرچه سریع‌تر با قدرت مایکروسافت روند توسعه بازی محبوب خود را به پایان برساند. البته پس از خریداری شدن توسط مایکروسافت نیز این بازی با دو مرتبه تاخیر روبه‌رو شد، ولی در انتها ما شاهد عنوانی در خود نام مایکروسافت و سری Psychonauts بودیم که توانست نمراتی بسیار چشم گیر را برای خود جمع آوری کند.

بازی Psychonauts 2 تابدین لحظه توانسته نمره ۸۹ برای رایانه‌های شخصی، نمره ۸۷ در کنسول ایکس باکس سری ایکس/سری اس و نمره ۸۶ را در کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان کسب کند. در ادامه نیز قصد داریم نگاهی به نمرات این بازی از طرف وبسایت‌های متفاوت داشته باشیم.

VG247: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰ (رایانه شخصی)

Pure Xbox: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس سری ایکس)

God is a Geek: نمره ۹۵ از ۱۰۰ (ایکس باکس سری ایکس)

WCCFTech: نمره ۹۵ از ۱۰۰ (رایانه شخصی)

GamingBolt: نمره ۹۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس سری ایکس)

ComicBook: نمره ۹۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس سری ایکس)

LevelUP: نمره ۹۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس وان)

Screen Rant: نمره ۹۰ از ۱۰۰ (رایانه شخصی)

IGN Italia: نمره ۸۸ از ۱۰۰ (رایانه شخصی)

Video Chums: نمره ۸۵ از ۱۰۰ (ایکس باکس وان)

IGN: نمره ۸۰ از ۱۰۰ (رایانه شخصی)

Telegraph: نمره ۸۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس سری ایکس)

GAMINGbible: نمره ۸۰ از ۱۰۰ (ایکس باکس وان)

تابدین لحظه نمرات بازی Psychonauts 2 برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر نشده و باید منتظر ماند و دید این بازی روی کنسول‌های رقیب تیم سازنده چه عملکردی خواهند داشت. عنوان Psychonauts 2 در تاریخ ۲۵ آگوست سال جاری میلادی برابر با ۳ شهریور سال ۱۴۰۰ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ویندوز، مک و لینوکس منتشر خواهد شد. آیا شما نسخه ابتدایی سری Psychonauts را تجربه کرده‌اید؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند به موفقیت نسخه اول خود دست یابد؟ نظرات و نمرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا