بازی Bubble Bobble 4 Friends زمستان برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود

طرفداران می‌توانند در مسابقه‌ی فن آرت این بازی شرکت کنند

بازی Bubble Bobble 4 Friends زمستان برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیو‌ی سازنده‌ و ناشر بازی Bubble Bobble 4 Friends قصد دارند تا این عنوان دوست‌داشتنی را در زمستان سال جاری برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 عرضه کنند.

شرکت بازی‌سازی تایتو (Taito) و ININ Games با انتشار یک تریلر از عرضه‌ی بازی سبک پلتفرم Bubble Bobble 4 Friends، به صورت فیزیکی و دیجیتالی برای کنسول پلی‌استیشن 4 خبر دادند. طبق گفته‌ی سازندگان، نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 این بازی قرار است محتوای گسترده‌تری را به کاربران عرضه کند و دارای حالت‌ها و مراحل جدیدی خواهد بود. برای کاربرانی هم که از نسخه‌ی سوییچ این بازی استفاده می‌کنند، تغییرات اعمال شده قرار است در قالب یک به‌روزرسانی رایگان به دستشان برسد.

ININ Games به مناسبت انتشار بازی Bubble Bobble 4 Friends برای پلی‌استیشن 4، مسابقه‌ای ترتیب داده تا طرفداران این عنوان محبوب آثار هنری‌ای را در قالب این بازی خلق و فن آرت‌های خود را برای این شرکت ارسال کنند. این مسابقه ۱۰ برنده دارد و جایزه‌ی آن یک نسخه از Bubble Bobble 4 Friends و اعلام نام برنده در پایان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 خواهد بود.

Bubble Bobble 4 Friends از سری محبوب Bubble Bobble شمرده می‌شود و تاکنون برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته بود. این بازی در حالت تک نفره و چند نفره اجرا می‌شود و بازیکنان می‌توانند علاوه‌بر استفاده از حالت تک نفره، از یک تجربه‌ی کوآپ هم لذت ببرند و با بقیه‌ی کاربران بازی کنند. در حالت کوآپ این بازی دوست‌داشتنی، بازیکنان می‌توانند با دو یا سه نفر از دوستان خود به رقابت بپردازند و از ساخته‌ی استودیو تایتو لذت ببرند. این بازی شامل ۱۰۰ مرحله‌ی اصلی و ۱۰ مرحله‌ی دشوار است که در هر یک از آن‌ها، مهارت‌های شخصیت اصلی ارتقا پیدا می‌کند.

تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی محبوب هنوز مشخص نشده اما ININ Games و استودیوی بازی‌سازی تایتو می‌گویند این عنوان اکشن و پلتفرمر در زمستان سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا