بخش کامیونیتی‌ها به‌زودی از پلی‌استیشن 4 خداحافظی خواهد کرد

سونی تایید کرد

بخش کامیونیتی‌ها به‌زودی از پلی‌استیشن 4 خداحافظی خواهد کرد نریمان هروی ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
کامیونیتی‌ها

با تایید کمپانی سونی، بخش کامیونیتی‌های کنسول PS4 در ماه آوریل سال جاری میلادی (مصادف با فروردین ۱۴۰۰) پس از گذشت حدود ۶ سال حذف خواهد شد.

همچنین سونی در وب‌سایت PlayStation ذکر کرده که شما می‌توانید از بخش مسیج‌ها در کنسول PS4 یا اپلیکیشن پلی‌استیشن گوشی همراه خود، به عنوان یک راه جایگزین استفاده ببرید

بخش کامیونیتی‌ها در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ (شهریور سال ۱۳۹۶) طی آپدیت 3.00 به کنسول پلی‌استیشن 4 اضافه گردید و به بازیکنان اجازه داد تا کامیونیتی‌هایی بر‌ اساس سلیقه‌ و ژانر ویدیوگیم دلخواه، را تشکیل دهند. بخش کامیونیتی‌ها شامل قسمت پیام ها و البته اسکرین‌شات‌های به اشتراک گذاشته‌‌ شده توسط بازیکنان بود و البته، بازیکنان در این بخش می‌توانند به پارتی‌های یکدیگر ملحق شوند و با هم از بازی کردن لذت ببرند.

به هر حال شواهد از اتفاقاتی ناگوار سخن می‌گوید و سونی در ماه مارس سال قبل، بخش کامیونیتی‌های خود را از اپلیکیشن موبایل پلی‌استیشن حذف کرد و سپس نیز همراه آپدیت 8.5 کنسول PS4 از حذف بخش کامیونیتی‌ها در این کنسول خبر داد.

شما در مورد حذف بخش کامیونیتی‌ها چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما به چه دلیلی این بخش قرار است حذف شود؟ حدس شخصی بنده به اشتراک گذاشته شدن محتوای نامناسب است. فکر می‌کنید که چه جایگزینی برای این بخش معرفی شود؟ آیا سونی یک تکان اساسی به خود می‌دهد و قابلیت اتصال به دیسکورد را فراهم می‌کند تا همه راضی باشند؟ جواب این سوالات فقط و فقط با گذشت زمان مشخص می‌شود و باید صبور باشیم تا ببینیم سونی چه برنامه‌ای را در دستور کار خود دارد.

از همه‌ی این‌ها گذشته، آیا برای شما در سال‌های اخیر پیش آمده که یکی از امکانات پلتفرم محبوب شما حذف شود؟ کدام یک از آنان بیشتر شما را متعجب یا ناراحت کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا