1%
  • 0/10

تحریم خرید اشتراک پلی استیشن پلاس توسط بازیکن‌ها

لغو اشتراک و تنزل به سطوح پایین‌تر

تحریم خرید اشتراک پلی استیشن پلاس توسط بازیکن‌ها ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تحریم اشتراک پلی استیشن پلاس

شواهد امر گویای این موضوع است که شماری از بازیکن‌ها در حال تحریم سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس هستند.

بیش از یک سال از راه‌اندازی سرویس جدید پلی استیشن پلاس می‌گذرد؛ سرویسی که در سه سطح مختلف اسنشیال، اکسترا و پریمیوم قابل خریداری است و از امکان تجربه بخش چندنفره و آنلاین بازی‌ها گرفته تا دسترسی رایگان به صدها بازی و تجربه دموی شماری از عناوین، از مزایای و امکانات آن به شمار می‌رود.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت سونی به منظور حفظ کیفیت این سرویس، چند روز پیش قیمت اشتراک یک ساله هر سه سطح را به طرز قابل توجهی افزایش داد. این اتفاق حسابی با اعتراض کاربرها روبه‌رو شده و بازخوردهای منفی زیادی را به همراه داشته است.

در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد جمعی از مشترکین پلی استیشن پلاس با لغو اشتراک خود، خواستار تحریم این سرویس هستند. در واقع، شماری از کاربرها در انجمن ردیت با انتشار تصاویری از لغو اشتراک خود، به سایر بازیکن‌ها نیز توصیه می‌کنند که تا زمان عقب نشینی سونی از سیاست افزایش قیمت خود، نه تنها اشتراک پلی استیشن پلاس را تمدید یا خریداری نکنند، بلکه عضویت خود در این سرویس را نیز لغو کنند.

در میان این گفته‌ها، گروهی از بازیکن‌ها نیز اشتراک خود از سطوح اکسترا و پریمیوم را به سطح اسنشیال تبدیل کردند؛ چرا که برای تجربه بازی‌های چندنفره و آنلاین، عضویت در این سطح الزامی است. هرچند که برخی‌ها از بازگشت به تجربه بازی‌های تک‌نفره و آفلاین سخن می‌گویند.

به طور کلی، سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس برخلاف ایکس باکس گیم پس در میان بازیکن‌ها چندان محبوب نیست و با توجه به کاتالوگ نسبتا ضعیف، قیمت بسیار زیاد و عدم عرضه بازی‌های انحصاری سونی از روز اول در این سرویس، مشترکین دل خوشی از ژاپنی‌ها و رویکرد آن‌ها ندارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments