لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه اکتبر به صورت رسمی اعلام شد

این‌بار مورتال کامبت رایگان می‌شود

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

درست به مانند روال ماهانه، لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس اینبار نیز برای ماه اکتبر که از هفته آینده شروع می‌شود، به صورت رسمی اعلام شده است.

ارائه سرویس‌های مختلف توسط کمپانی مایکروسافت و همچنین سونی برای کاربرانی که کنسول‌های بازی پلی استیشن و ایکس باکس را خریداری می‌کنند، امروزه به دلیلی تعیین کننده برای خرید آن‌ها تبدیل شده است. سرویس‌های ایکس باکس گیم پس و از سمت دیگر پلی استیشن پلاس و پلی استیشن ناو رقیبان حاضر در زمینه ارائه خدمات به بازیکنان و کاربران کنسول‌های ذکر شده هستند که توسط دو شرکت رقیب آماده شده‌اند. با این وجود وقتی که مایکروسافت بیشتر تمرکز خود را روی ارائه یک کتابخانه بزرگ از عناوین مختلف می‌گذارد، سونی با سرویس پلی استیشن پلاس ویژگی‌های متفاوتی را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

بدین ترتیب با PS Plus به جای اینکه به یک کتابخانه بزرگ از بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید، می‌توانید ماهانه چند عنوان رایگان را به کلی برای خود دریافت کرده و به لیست بازی‌هایی که خریداری کرده‌اید، اضافه کنید. همچنین نکته قابل توجه اینجاست که شما فقط ۱ ماه فرصت دارید تا بازی‌های مخصوص آن را دریافت کنید، در غیر این صورت، عناوین ماه آینده معرفی می‌شوند و موارد قبلی از لیست برداشته خواهند شد. با این حال مدتی است که پیش از اعلام رسمی سونی درباره عناوین جدید، اطلاعات فراوانی درباره بازی‌های هر ماه لو می‌رود! موردی که سونی هنوز نتوانسته است تا جلوی آن را بگیرد، دررحالی که همیشه جزئیات لو رفته درست نیستند.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه اکتبر

حال ممکن است فکر کنید که وقتی نام بازی‌های رایگان در میان باشد، حتما منظور عناوین فوق‌العاده قدیمی است که دیگر کمتر کسی به سراغ آن‌ها می‌رود. با این وجود بازی‌هایی که در این سرویس معرفی می‌شوند، چندان قدیمی نیستند و هنوز ارزش تجربه کردن بدون نیاز به پرداخت پول را دارند. برای مثال Black Ops 4 و همچنین Call of Duty: WWII یا حتی Hitman از بازی‌هایی بوده‌اند که طی سال گذشته به رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار گرفته‌اند.

با این حساب ماه اکتبر نیز که از ۹ مهر شروع می‌شود، شامل بازی‌هایی خواهد بود که حداقل یکی از آن‌ها می‌تواند طرفداران عناوین سبک مبارزه‌ای را خوشحال کند. عنوان Mortal Kombat X یکی از بازی های رایگان پلی استیشن پلاس برای این ماه خواهد بود که قاعدتا معرف حضور بسیاری از کاربران و طرفداران است. این بازی که پیش از Mortal Kombat 11 عرضه شده بود، در واقع راه ریبوت Mortal Kombat را ادامه می‌دهد که داستان را از آنچه که استودیو Midway طی یک دهه ساخته بود منحرف کرده و یک روایت جدید را درباره محافظان قلمرو زمین بیان می‌کند.

همچنین یکی دیگر از بازی‌های رایگان لو رفته، Hell Let Loose نام دارد که در سبک شوتر اول شخص بوده و برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 با گرافیک پیشرفته در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان که در سال ۲۰۱۹ عرضه شده بود، نتوانست چنان که باید و شاید توجه کاربران را جلب کند. اما حال با رایگان شدن Hell Let Loose احتمالا کاربران بیشتری به دانلود و تجربه آن خواهند پرداخت. در آخر نیز لازم به ذکر است که علاوه بر دو بازی نام‌برده، عنوان PGA Tour 2K21 نیز به صورت رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که شما برای دریافت این عناوین رایگان باید حتما عضو سرویس پلی استیشن پلاس باشید که تعرفه‌های آن شامل طرح یک ماهه ۶.۹۹ دلار، طرح سه ماهه ۱۹.۹۹ دلار و طرح یک ساله ۴۹.۹۹ دلار می‌شود. همچنین اگر دریافت عناوین رایگان به صورت ماهانه برای شما جذابیت چندانی ندارد و دوست دارید به یک کتابخانه بازی با کنسول‌های پلی استیشن دسترسی داشته باشید، می‌توانید عضویت سرویس PlayStation Now را خریداری کنید.

همچنین لازم است اشاره کنیم که دو بازی Mortal Kombat X و PGA Tour 2K21 برای کاربران پلی استیشن 4 و عنوان Hell Let Loose مخصوص دارندگان کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا