انتشار Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake با تاخیر مواجه شده است

این بازی قرار بود اوایل سال آینده در دسترس قرار بگیرد

انتشار Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در توییتر، از به تعویق افتادن انتشار Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake خبر داده است.

طرفداران سری بازی‌های شاهزاده‌ی ایرانی پس از حدودا یک دهه تلاش، سرانجام به خواسته‌ی خود رسیدند: یوبیسافت نسخه‌ی جدید فرنچایز را در جریان دومین UbiForward معرفی کرد. این محصول تازه در واقع نسخه‌ی بازسازی Prince Of Persia: The Sands Of Time است که سال ۲۰۰۳ میلادی برای پلتفرم‌های هدف منتشر شده بود. اگرچه این عنوان آن چیزی نیست که طرفداران منتظرش بودند اما می‌توان امیدوار بود در صورت ثبت فروش قابل‌قبول، شرکت فرانسوی روی توسعه‌ی یک نسخه‌ی کاملا جدید سرمایه‌گذاری کند.

یوبیسافت با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از طریق حساب توییتری شاهزاده‌ی ایرانی، از تاخیر دو ماهه در انتشار Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake خبر داده است. این بازی قرار بود در تاریخ ۲ بهمن (مصادف با ۲۱ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) به بازار بیاید. تیم توسعه در متنی که نوشت وارد جزئیات نشد و تنها به بیان اینکه ۲۰۲۰ سال متفاوتی بوده بسنده کرده است. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان حدس زد اینبار هم همه‌گیری ویروس کرونا عامل عقب افتادن تیم از برنامه‌زیری‌ها بوده است. در ادامه می‌توانید بیانیه‌ی شعبه‌ی هند یوبیسافت را مطالعه کنید:

با افتخار و در جریان رویداد آنلاین یوبیسافت فوروارد، بازگشت شاهزاده‌ی ایرانی را به واسطه‌ی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake اعلام کردیم.

هیجان زیادی داریم تا این محصول را به دست شما رسانده و ماجراجویی شاهزاده و فرح را در نسخه‌ی به‌روزشده‌ی ایرانِ قرن ۱۱ بازگو کنیم. با این حال، ۲۰۲۰ سال متفاوتی بوده است. امروز می‌خواهیم به اطلاع شما برسانیم به زمان بیشتری برای کار روی بازی نیاز داریم. از همین رو، انتشار Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake را تا ۱۸ مارس سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۲۸ اسفند) به تعویق انداخته‌ایم. مطمئن هستیم این تصمیم باعث می‌شود محصول نهایی تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان بیاورد.

بابت شکیبایی و پشتیبانی متداوم شما از فرنچایز شاهزاده‌ی ایرانی قدردانی کرده و برای شما در طول تعطیلات پیش رو آرزوی سلامتی داریم.

در انتها، لازم به ذکر است Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا