#مهسا_امینی

تماشا کنید: پوسته‌ی Predator به بتل پس فورتنایت اضافه شد

گمانه‌‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

گمانه‌زنی کاربران فضای مجازی به حقیقت پیوست و پوسته‌ی Predator هم اکنون در بازی بتل رویال فورتنایت در دسترس قرار دارد.

حدودا دو هفته‌ی پیش گمانه‌زنی‌ای به وجود آمد مبنی بر اینکه پوسته‌ی Predator به فورتنایت اضافه خواهد شد. کاربرانی که چنین گمانه‌زنی‌ای به وجود آوردند، دو دلیل برای اثبات ادعای خود داشتند: دلیل اول، ویدیوی کوتاهی بود که اپیک گیمز از طریق توییتر به اشتراک گذاشته بود. ویدیوی مزبور، یک سفینه‌ی فضایی را نشان می‌داد که به سفینه‌ی غارتگر شباهت داشته و در گوشه‌ای از نقشه‌ی فورتنایت سقوط کرده بود؛ دلیل دوم، چالش‌های جدیدی بودند که تحت عنوان Jungle Hunter به بازی آمده بودند.

اپیک گیمز با انتشار یک ویدیوی کوتاه در کانال یوتیوب خود، از اضافه شدن پوسته‌ی Predator به فورتنایت خبر داده است. ویدیوی مزبور بسیار کوتاه بوده و در ابتدا سفینه‌ی غارتگر را نشان می‌دهد. در بخش‌های پایانی تیزر هم این موجود فضایی را می‌بینیم که روی نقطه‌ای مرتفع ایستاده و کلاهخودش را در می‌آورد. با توجه به اطلاعات رسمی، آن دسته از افرادی که بتل پس فصل پنجم را خریداری کرده‌اند، می‌توانند به لوکیشن غارتگر در نقشه رفته، او را کشته و پوسته‌اش را به عنوان پاداش دریافت کنند. البته انجام این کار به هیچ وجه ساده نخواهد بود؛ زیرا دیگر کاربران هم سعی می‌کنند پاداش مورد نظر را به دست بیاورند.

غارتگر، یک موجود خیالی است که نخستین بار در Predator محصول سال ۱۹۸۷ میلادی معرفی شد. او از نژاد بیگانگان بوده و دارای قدرت تفکر است. غارتگر به لوازم پیشرفته دسترسی داشته و می‌تواند برای مدت مشخصی از دید دشمنان غیب شود. از دیگر ویژگی‌های این موجود می‌توان به قد بلند نسبت انسان‌ها، بدنی تنومند و صورتی ترسناک اشاره کرد که با الهام از بندپایان طراحی شده بود. او همچنین قادر است زخم به وجود آمده بر اثر شلیک گلوله را ترمیم کند. البته زخم‌هایش نیاز به مراقبت دارد. از همین رو، داخل زره‌اش تجهیزات پزشکی قرار گرفته است.

برخلاف چیزی که در ابتدا گمان می‌رفت، غارتگرها موجودات مورد نظر را برای تغذیه نمی‌کشند، بلکه فرهنگ و سنت‌هایشان حول محور شکار موجودات زنده می‌چرخد. آن‌ها پس از کشتن موجود مورد نظر، پوستش را کنده و به عنوان تروفی نگه می‌دارند. غارتگرها در صورتی که به شدت زخمی شده و در آستانه‌ی مرگ قرار داشته باشند، گزینه‌ی انفجار خودکار را فعال می‌کنند تا شکار نتواند به جسد و تجهیزاتش دسترسی داشته باشد. در ضمن، آن‌ها در دو قبیله زندگی می‌کنند. اعضای این دو قبیله دشمنان خونی یکدیگر به شمار می‌روند.

در ضمن، رقابت‌های Pelé Cup هم اکنون در حال برگزاری بوده و کاربران فورتنایت با شرکت در آن می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن تی‌شرت ورزشی امتحان کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا