1%
  • 0/10

ژست پیروزمندانه پو در تصویر جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4

دشمن جدید پو را دست کم نگیرید!

ژست پیروزمندانه پو در تصویر جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4 ۰ ۱۶ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصویر جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4

وب سایت Total Film اخیراً تصویر جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4 را به اشتراک گذاشته که پو را با ژستی پیروزمندانه نشان می‌دهد.

جنگجوی اژدها قرار است با چهارمین ماجراجویی خود در سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای بازگردد. اثر مزبور Kung Fu Panda 4 نام داشته و مانند گذشته استودیوی دریم ورکس انیمیشن آن را ساخته و شرکت یونیورسال پیکچرز هم وظیفه نشر را بر عهده دارد؛ شرکتی که توانست با کنار زدن والت دیزنی (Walt Disney) موفقترین ناشر در باکس آفیس ۲۰۲۳ لقب بگیرد.

طبق خلاصه داستان، پو بتدریج آماده می‌شود تا مقام جنگجوی اژدها را کنار گذاشته و به رهبر دره صلح تبدیل شود. شخصیت اصلی داستان همچنین باید دنبال فرد مناسبی بگردد تا لقب جنگجوی اژدها را به او بسپارد. در همین حین، تهدید جدیدی از راه رسیده و پو چاره‌ای جز مبارزه با او ندارد.

وب سایت Total Film چندی پیش تصویر جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4 را منتشر کرده که پو را با ژستی پیروزمندانه نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

مایک میچل (Mike Mitchel)، کارگردان انیمیشن پاندای کونگ فوکار 4 بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به شخصیت منفی داستان، یعنی کِمیلیِن (به معنی آفتاب پرست) پرداخته که جثه کوچکی دارد. طبق گفته‌های میچل، کمیلین را نباید از روی ظاهرش قضاوت کرد:

اگر یادتان باشد، پو دست کم گرفته شده بود و هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد جنگجوی اژدها شود: «این پاندای بیچاره چطور قرار است بجنگند و از کونگ فو استفاده کند؟» او این کار را کرد! البته پو این کار را به روش خودش انجام می‌دهد. او کسی که هست را تغییر نداد و فیزیک بدنش هم تغییر نکرد.

کمیلین جثه کوچکی دارد و دقیقاً مثل پو هیچ کس باور نمی‌کرد بسیار قدرتمند شود و هیچ کس باور نداشت از پس یادگیری کونگ فو بربیاید اما او به نهایت قدرت رسید.

انیمیشن پاندای کونگ فوکار 4 از تاریخ ۱۸ اسفند سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۸ مارس ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments