1%
  • 0/10

بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس ماه آپریل اعلام شد

دروغ آپریلی در کار نیست!

بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس ماه آپریل اعلام شد ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلی‌استیشن پلاس ماه آپریل

شرکت سونی بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس ماه آپریل را اعلام کرد که شامل عناوین مختلف برای دارندگان سرویس اشتراکی سونی می‌شود.

براساس بیانیه شرکت سونی، بازی‌های لیست زیر از روز دوشنبه تاریخ دو آپریل تا ششم ماه می برای مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار می‌گیرد که به شرح ذیل است:

  • بازی Immortals of Aveum برای کنسول پلی‌استیشن 5
  • بازی Minecraft Legends برای کنسول پلی‌استیشن 4 و کنسول پلی‌استیشن 5
  • بازی Skul: The Hero Slayer برای کنسول پلی‌استیشن 4

به‌علاوه، مشترکین می‌توانند به تجربه باندل The Overwatch 2 Mega Bundle نیز بپردازند. متاسفانه بازی Immortals of Aveum نتوانست در زمان انتشار خود عملکرد موفقی داشته باشد و با واکنش‌های متوسطی مواجه شد. برای مثال منتقدان به سیستم مبارزات ناکارآمد، گیم‌پلی تکراری، شخصیت‌های آزاردهنده، سیستم لرزش زمین بی‌معنی و داستان ضعیف اشاره داشته‌اند تا بازی Immortals of Aveum به یک تجربه ضعیف تبدیل شود.

با این حال استودیو توسعه‌ دهنده آن یعنی اسِندَنت (Ascendant Studios) دلیل فروش و عملکرد تجاری ضعیف بازی خود را بازه زمانی شلوغ و برخورد با آثاری نظیر بازی Baldur’s Gate 3 عنوان کرد. امری که نتیجه آن سبب اخراج 45 درصد از اعضای استودیو اسندنت شد.

از سوی دیگر بازی Minecraft Legends نیز چندان منتقدان را تحت تاثیر قرار نداده و از آن به عنوان یک اسپین‌آف شلخته که شاکله بازی اصلی را از دست داده یاد کرده‌اند.

با این حال بازی Skul: The Hero Slayer یکی از بازی‌های باکیفیت به شمار می‌رود که توسط استودیو سوث‌پا (SouthPAW Games) توسعه یافت و در سال 2021 منتشر شد. بازی در ژانر اکشن پلتفرمر روگ‌لایک بوده و پس از انتشار با استقبال مخاطبین و منتقدان مواجه شد تا بدین ترتیب بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس ماه آپریل حداقل دارای یک مورد بازی قابل توجه باشد.  ماه گذشته بازی EA Sports F1 23، بازی Sifu، بازی Hello Neighbor 2 و بازی Destiny 2: Witch Queen برای مشترکین سرویس پلاس در دسترس قرار گرفته بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments