احتمالا در ماه ژوئن اطلاعات جدیدی از پلی‌استیشن 5 فاش می‌شود

البته کرونا در کمین است!

پلی‌استیشن 5

اخیرا سونی در وب سایت پلی‌استیشن 5 مطلبی را منتشر کرده که از فاش شدن اطلاعات جدیدی از این کنسول در ماه ژوئن خبر می‌دهد.

به‌روزرسانی اخیر صفحه‌ی پلی‌استیشن 5 در سایت رسمی PlayStation جنجال برانگیز شده و هنوز نمی‌دانیم معنی آن چیست. با وجود آن‌که سونی در این مورد اطلاعات بیشتری نداده و مشخص نیست به چه صورت این معرفی اجرا می‌شود، طرفداران عقیده دارند این شرکت به‌‌زودی رویدادی برپا و در آن از ویژگی‌های کنسول نسل بعدی خود رونمایی خواهد کرد.

در به‌روزرسانی که در وب سایت پلی‌استیشن صورت گرفته، از عبارت “سرعت صاعقه” و “بازی‌های خیره کننده” استفاده شده است. منظور از سرعت صاعقه، قدرت CPU ،GPU و SSD این کنسول نسل نهم است که چه کارهایی از آن برمی‌آید. همچنین بازی‌های خیره کننده با تجربه‌ی گرافیکی بالا قرار است در اختیار کاربران قرار بگیرد که شامل بازی‌های مارول (Marvel) هم می‌شود. از طرفی دیگر، به لطف تجربه‌ی لمسی متفاوت، تریگرهای تطبیقی و تکنولوژی صداهای سه‌بعدی، گیمرها با جلوه‌ی دیگری از بازی‌های ویدیویی روبه‌رو خواهند شد.

جالب است بدانید، درحال حاضر در سایت سونی بخشی وجود دارد که قابل دسترس نیست و به‌نظر می‌رسد سونی آن قسمت را مسدود کرده تا در زمان مناسب از آن رونمایی کند. البته، ممکن است این اتفاق فقط به دلیل یک نقص فنی پیش‌آمده باشد.

همان‌طور که گفته شد، احتمال داده می‌شود به‌زودی رویدادی از سوی این شرکت برپا شود و طی آن اطلاعات تازه‌ای از پلی‌استیشن 5 فاش شود. تاریخ دقیق این رویداد هنوز مشخص نشده اما امکان دارد در دو هفته‌ی اول ماه ژوئن شاهد این اتفاق باشیم. توجه داشته باشید که به دلیل شیوع ویروس کرونا، احتمال لغو و به تاخیر افتادن زمان این رویداد وجود دارد و ممکن است این موضوع باعث اختلال در برنامه‌های سونی شود.

لازم به ذکر است که در جریان تازه‌ترین نشست بازاریابی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، رئیس این کمپانی از برخی جزئیات سرعت پردازش کنسول نسل بعدی خود رونمایی کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا