بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه آگوست معرفی شدند

تجربه‌ی رایگان Fall Guys: Ultimate Knockout و ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه آگوست معرفی شدند مهسا سپاهی ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
پلی‌استیشن پلاس

سونی اعلام کرد کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانند در ماه آگوست بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered و Fall Guys: Ultimate Knockout را به رایگان دریافت کنند.

با نزدیک شدن به آغاز ماه میلادی جدید، سونی دو بازی رایگان ماه آگوست سرویس پلی‌استیشن پلاس را معرفی کرد. این سرویس محبوب علاوه بر ویژگی‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، هر ماه دو بازی را به‌صورت رایگان برای پلی‌استیشن 4 در نظر می‌گیرد. در واقع کسانی که اشتراک این سرویس را خریداری کرده باشند، می‌توانند هر ماه دو بازی رایگان با کیفیت را تجربه کنند و آن‌ها را برای همیشه در حساب کاربری خود داشته باشند.

دو بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered و Fall Guys: Ultimate Knockout قرار است به مناسبت آغاز ماه آگوست، به رایگان در دسترس کاربران سرویس محبوب سونی قرار بگیرند. نسخه‌ی ذکر شده‌ی Call of Duty از روز گذشته در دسترس قرار گرفته و از ۱۴ مرداد (مصادف با ۴ آگوست) هم امکان تجربه‌ی رایگان Fall Guys: Ultimate Knockout وجود خواهد داشت. جالب است بدانید عرضه‌ی رسمی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم در این تاریخ اتفاق میافتد و برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌‌های شخصی منتشر می‌شود. این عنوان جدید، توسط Mediatonic توسعه یافته و دیوالور دیجیتال وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. در این اثر سرگرم‌کننده، ۶۰ نفر به‌صورت آنلاین می‌توانند به تجربه‌ی بازی بپردازند و از رقابت‌های آن لذت ببرند.

بازی دومی که در ماه آگوست در سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان خواهد بود، Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered است. به‌نظر می‌رسد اکتیویژن و اینفینیتی وارد تصمیم به دست و دل‌بازی گرفته‌اند و بعد از قرار دادن Call Of Duty: WWII در لیست بازی‌های رایگان ماه ژوئن Playstation Plus، قرار است عنوان دیگری از سری Call of Duty را به رایگان در دسترس کاربران قرار دهند.

توجه داشته باشید که برای دریافت Fall Guys: Ultimate Knockout تا دوشنبه ۹ شهریور (مصادف با ۳۱ آگوست) فرصت دارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا