اخبار جدید Bayonetta 3 چه زمانی اعلام می‌شوند؟

صبر، صبر و باز هم صبر

اخبار جدید Bayonetta 3

با توجه به صحبت‌های هیدکی کامیا در مصاحبه‌ی اخیرش، اخبار جدید Bayonetta 3 در سال جاری میلادی اعلام خواهند شد.

پلاتینیوم گیمز، یک استودیوی بازیسازی است که توسط تعدادی از نام‌های شناخته‌شده‌ی ژاپنی از جمله هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) و شینجی میکامی (Shinji Mikami) در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس شد. اگرچه هدف اصلی تیم خلق آی‌پی‌های جدید است اما گاهی اوقات وظیفه‌ی ساخت بازی‌های جدید دیگر فرنچایزها را هم می‌پذیرد. از محصولات موفق این مجموعه طی دو دهه‌ی گذشته می‌توان به Vanquish ،Bayonetta و Nier: Automata اشاره کرد.

در پی موفقیت‌های Bayonetta و Bayonetta 2 که به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۴ میلادی به بازار آمدند، پلاتینیوم گیمز تصمیم به ساخت قسمت سوم گرفت. و نهایتا آن را در جریان The Game Awards 2017 رونمایی کرد. سازندگان معمولا در فاصله‌ی کوتاهی از عرضه‌ی یک محصول، آن را معرفی می‌کنند. با در نظر گرفتن همین موضوع، پیش‌بینی می‌شد Bayonetta 3 نهایتا در سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم هدف عرضه شود. چنین اتفاقی نه تنها هنوز رخ نداده، بلکه سازندگان سکوت را به انتشار اخبار ترجیح داده و هیچ گونه جزئیات دقیقی را از پیشرفت پروژه به اشتراک نمی‌گذارند.

هیدکی کامیا اخیرا در استریم Hamster’s Arcade Archives حضور یافت و به سوالات مختلفی پاسخ داد. مطابق انتظار، یکی از سوال‌ها به نسخه‎ی جدید بایونتا اختصاص داشت. با توجه به پاسخ کامیا، اخبار جدید Bayonetta 3 در سال جاری میلادی اعلام خواهند شد:

طی چند وقت اخیر روی پروژه‌های جدید مانند Bayonetta 3 کار کرده‌ایم. چیزی نمی‌توانم بگویم جز اینکه امیدوار هستم در سال جاری میلادی اطلاعات تازه‌ای را به اشتراک بگذاریم.

نخستین باری نیست که از هیدکی کامیا یا دیگر کارمندان پلاتینیوم گیمز سوالی درباره‌ی Bayonetta 3 پرسیده می‌شود. این اتفاق طی ماه‌های گذشته چند باری رخ داده است. افراد حاضر در مصاحبه‌ها در تمامی این دفعات از ارائه‌ی یک پاسخ دقیق خودداری کردند تا سوال‌های بی‌شمار طرفداران همچنان بی‌پاسخ بماند. نهایت جملاتی که آن‌ها به زبان می‌آورند، به پیشرفت خوب پروژه و نبودن جای هیچ گونه نگرانی اشاره دارند.

با توجه به تیزر رونمایی Bayonetta 3، می‌توان گفت داستان همچنان روی بایونتا تمرکز دارد. او حاصل ازدواج یک جادوگر با یکی از اعضای فرقه‌ی Lumen Sage به شمار می‌رود. بایونتا از قابلیت تغییر شکل برخوردار بوده و می‌تواند از موهای خود برای فراخواندن شیاطین به منظور مقابله با دشمنانش استفاده کند. بد نیست بدانید این شخصیت به صورت کامل توسط هیدکی کامیا خلق شده است.

اگرچه پلاتینیوم گیمز همکاری نزدیکی با نینتندو دارد اما نمی‌توان با اطمینان درباره‌ی انحصاری بودن قسمت سوم Bayonetta اظهار نظر کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا