1%
  • 0/10

ذوب شدن شارژر آیفون ۱۵ پرو مکس با یک سهل‌انگاری؛ هشدار اپل را جدی بگیرید!

ذوب شدن شارژر آیفون ۱۵ پرو مکس با یک سهل‌انگاری؛ هشدار اپل را جدی بگیرید! ۰ ۰۴ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
آیفون ۱۵ پرو مکس پورت شارژر

به تازگی تصویری از ذوب شدن سری شارژر آیفون ۱۵ پرو مکس و گیر کردن آن در پورت USB-C منتشر شده که نشان می‌دهد چرا باید توصیه‌ی اپل مبنی بر استفاده از شارژر اصلی را جدی بگیرید.

اخیرا تصویری از یک گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس بخت‌برگشته منتشر شده که پورت شارژر آن از بین رفته است! این تصاویر را شما زیاد از محصولات اپل در شبکه‌های اجتماعی نمی‌بینید اما کاربری با نام NoisilyMarvellous به تازگی آن را در ردیت منتشر کرده و مدعی شده که این گوشی هنگام شارژ آنقدر داغ شد که حتی انگشت دست او را هم سوزاند. وقتی هم که شارژر را جدا کرد، نه تنها قسمت ذوب شده بدنه‌ی گوشی را خراب کرده بود بلکه باعث گیر کردن سری شارژر درون پورت USB-C هم شد.

او که خودش هم سردرگم شده سوالات زیادی را از این بابت مطرح کرد مبنی بر اینکه آیا مشکل از گوشی بوده یا کابل شارژر و اینکه اصلا می‌شود این سری گیر کرده درون پورت شارژر آیفون ۱۵ پرو مکس را خارج کرد یا خیر. اینطور که پیداست، کابل شارژی که او استفاده کرده اصلی نبوده؛ حال از یک دستگاه دیگر بوده یا از یک جای نامعتبر خریداری شده مشخص نیست.

دلیل اصلی اینکه اپل این همه اصرار می‌کند برای شارژ گوشی‌هایش حتما از شارژرهای اورجینال استفاده شود همین است. حالا یک آیفون ۱۵ پرو مکس گران‌قیمت مانده و پورت شارژر خرابی که احتمالا باید هرچه زودتر تعمیر شود. این شخص حتی انگشتان دست خود را هم به خاطر این اتفاق سوزاند اما اتفاقات ناگوارتری هم ممکن بود رخ دهد. البته جالب اینجاست که اپل کابل شارژر را درون بسته‌بندی قرار می‌دهد. حال این فرد در چه شرایطی گوشی را شارژ کرده مشخص نیست.

طبق توضیحات او، آیفون ۱۵ پرو مکس زیر شارژ خیلی داغ کرد و بعد از آن این اتفاق رخ داد. شنیده بودیم آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس زود داغ می‌شوند اما اپل بعد از انتشار یک آپدیت این مشکل را حل کرده بود. بنابراین تنها مقصر این واقعه، شارژر معیوب یا غیر اصلی می‌تواند باشد که شخص نگون‌بخت برای شارژ گوشی گران‌قیمتش از آن استفاده کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments