اتمام بخش داستانی بازی Phantom Blade 0 چقدر طول می‌کشد؟

بخش چندنفره تایید شد

بخش داستانی بازی Phantom Blade 0

بر اساس بیانیه اخیر تیم سازنده، اتمام بخش داستانی بازی مورد انتظار Phantom Blade 0 حدود ۳۰ تا ۴۰ ساعت طول می‌کشد.

فانتوم بلید زیرو برای نخستین بار در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس معرفی شد؛ اثری در سبک نقش آفرینی با حال و هوای ژائن فئودال که نبردهای سریع و خشن و باس فایت‌های غول پیکر که حسابی توجه بازیکن‌ها را به خود جلب کرد و به عنوان یکی از بهترین آثار حاضر در مراسم لقب گرفت.

در حالی که هنوز جزئیات زیادی از بازی ارائه نشده، استودیوی S-Game، خالق بازی، در یک پرسش و پاسخ اعلام کرده که این بازی در واقع یک اثر نیمه جهان باز بوده که شامل دو بخش تک‌نفره و داستان محور و همچنین بخش چندنفره می‌شود.

در همین حین، تیم سازنده خاطرنشان کرده که اتمام بخش داستانی بازی Phantom Blade 0 چیزی در حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت به طول می‌انجامد. در مقام مقایسه، بهتر است بدانید که برای اتمام کامل داستان اصلی الدن رینگ باید حدود ۵۰ ساعت به تجربه بازی بپردازید. جدا از مراحل اصلی، فانتوم بلید زیرو دارای یک سری ماموریت‌های جانبی و محتویات پایانی فراوانی است که شامل دانجن‌های چند نفره و برخی ماموریت‌های روگ‌لایک می‌شود.

از طرفی، سازندگان به برخی نگران‌ها درباره تریلر معرفی بازی نیز واکنش نشان داده‌اند. بر اساس اعلام آن‌ها، تمام سکانس‌های رزمی نمایش داده شده در تریلر In-Engine بوده و از زاویه‌های سینمایی بیشتری استفاده شده است. در واقع، زاویه مبارزات در بازی اصلی این چنین نخواهد بود.

مشابه سایر عناوین نقش آفرینی، Phantom Blade Zero نیز دارای جهان نیمه باز بوده که در آن خبری از پیمودن طولانی نیست و از طرفی، بازیکن‌ها با یک بازی کاملا خطی نیز روبه‌رو نیستند. طبق گزارش‌ها، روند ساخت بازی از سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شده بود، اما فرآیند توسعه اصلی آن از سال ۲۰۲۲ میلادی کلید خورده است.

بازی فانتوم بلید زیرو هنوز تاریخی برای انتشار ندارد. شرکت سونی در زمان معرفی از انتشار بازی برای پلی استیشن 5 خبر داد، اما تیم سازنده مدعی است که فانتوم بلید زیرو یک اثر انحصاری نیست و به طور چند پلتفرمی عرضه خواهد شد. بدین ترتیب، شاید بازی برای کنسول‌های ایکس باکس نیز منتشر شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا