بازی Persona 4 Golden به پرطرفدارترین بازی‌ JRPG در استیم تبدیل شد

رکورد Final Fantasy XV شکست

بازی Persona 4 Golden به پرطرفدارترین بازی‌ JRPG در استیم تبدیل شد مهسا سپاهی ۰ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Persona 4 Golden

طبق اخبار منتشر شده، بازی Persona 4 Golden که دو روز پیش در فروشگاه استیم منتشر شده بود، در عرض همین مدت کوتاه استقبال خوبی را از سوی طرفداران دریافت کرده است.

همان‌طور که می‌دانید در رویداد PC Gaming Show 2020 که اخیرا برگزار شد، عناوین زیادی معرفی شدند که یکی از آن‌ها بازی Persona 4 Golden برای PC شمرده می‌شد. این بازی از سری پرسونا نسخه‌ی پیشرفته‌ی Persona 4 محسوب می‌شود. از طرفی دیگر، به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان و طرفداران سری پرسونا امید زیادی نسبت به موفقیت پرسونا 4 گلدن دارند. از همین ابتدا پیش‌بینی می‌شود این عنوان JRPG برای دو شرکت Atlus و Sega موفقیت زیادی ایجاد خواهد کرد.

نسخه‌ی Golden بازی Persona 4 در سال ۲۰۱۲ برای پلی‌استیشن ویتا عرضه شد که نسبت به ورژن اصلی بازی، اصلاحاتی در آن صورت گرفت و دارای محتوای بیشتری بود. داستان این بازی ماجرای چند نوجوان را در شهر کوچکی دنبال می‌کند که چند سری قتل در آن رخ داده است. بعد از گذشت سال‌ها، بازی پرسونا 4 گلدن که در حال حاضر دو روز از انتشار آن در فروشگاه استیم برای رایانه‌های شخصی گذشته است، رکورد ۲۹۹۸۴ بازیکن همزمان را ثبت کرد. جالب است بدانید این رکورد بالاترین آمار یک بازی نقش‌آفرینی ژاپنی غیر MMO در تاریخ استیم به حساب می‌آید. رکورد قبلی متعلق به بازی Final Fantasy XV با آمار ۲۹۴۹۸ بازیکن بود.

این فرصت خوبی برای طرفداران سری پرسونا محسوب می‌شود تا نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بازی Persona 4 را در فروشگاه محبوب استیم تجربه کنند. نسخه‌ی Golden این عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی در حال حاضر برای پلتفرم پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۲۰ دلار آن را تهیه کنند. تریلر جدید این بازی را می‌توانید از اینجا ببینید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا