1%
  • 0/10

تایید رسمی ساخت فصل دوم سریال پرسی جکسون

اقتباس تلویزیونی پرسی جکسون برای دومین فصل تمدید شد

تایید رسمی ساخت فصل دوم سریال پرسی جکسون ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم سریال پرسی جکسون

دیزنی (Disney) به تازگی ساخت فصل دوم سریال پرسی جکسون را تایید کرده است. فصل اول سریال Percy Jackson and the Olympians که با اقتباس از کتاب‌های ریک ریوردان (Rick Riordan) ساخته شده است، جزو موفق‌ترین آثار سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (Disney Plus) بوده است.

سریال Percy Jackson and the Olympians رسما برای فصل دوم تمدید شد. این مجموعه تلویزیونی با اقتباس از مجموعه کتابی با همین نوشته ریک ریوردان ساخته شده است و داستان پسری به اسم پرسی جکسون را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود پسر خدای یونانی پوزئیدون (Poseidon) است. اولین فصل این سریال اقتباسی از کتاب اول این سری با نام The Lighting Thief بود.

اکنون شرکت دیزنی تایید کرده است که فصل دوم سریال پرسی جکسون برای سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی ساخته خواهد شد. این کمپانی همچنین اعلام کرد که فصل اول این مجموعه تلویزیونی بیشتر از ۱۱۰ میلیون بار در دیزنی پلاس استریم شده است که از این نظر در جمع پنج سریال برتر جدید سال ۲۰۲۳ قرار می‌گیرد. علاوه بر این تایید شده است که ستاره‌های سریال واکر اسکوبل (Walker Scobell)، لیا ساوا جفریس (Leah Sava Jeffries) و آریان سیم هاردی (Aryan Simhadri) برای ایفای نقش در فصل دوم بازخواهند گشت. بیانیه ریک ریوردان برای تمدید سریال نشان می‌دهد که فصل دوم این مجموعه تلویزیونی با اقتباس از کتاب دوم مجموعه یعنی The Sea of Monsters ساخته خواهد شد. این نویسنده در بیانیه خود اعلام داشت:

من نمی‌تونم برای آوردن فصل بعدی پرسی جکسون به دیزنی پلاس منتظر بمونم! لنگرها رو بالا ببرید. بادبان اصلی رو بکشید. همه دست روی عرشه، نیمه خدایان. ما به سمت دریای هیولاها می‌ریم!

تا به الان شش کتاب از مجموعه داستان‌های پرسی جکسون به چاپ رسیده است و کتاب هفتم نیز در راه است و به زودی منتشر می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که دیزنی مجموعه خیلی خوبی را برای اقتباس انتخاب کرده است که می‌تواند تا سال‌ها آن را ادامه دهد. در حال حاضر مشخص نیست که تولید و فیلمبرداری فصل دوم سریال Percy Jackson and the Olympians چه زمانی آغاز می‌شود، اما می‌توان انتظار داشت که تا اوایل سال ۲۰۲۶ این فصل از دیزنی پلاس پخش خود را آغاز کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments