1%
  • 0/10

تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فصل ششم Peaky Blinders منتشر شد

تولید این فصل همچنان در جریان است

تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فصل ششم Peaky Blinders منتشر شد ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پشت صحنه‌ی فصل ششم Peaky Blinders

حساب رسمی سریال Peaky Blinders در توئیتر به تازگی دو تصویر جدید را منتشر کرده است. این تصاویر کیلین مورفی، بازیگر نقش توماس شلبی را در پشت صحنه‌ی فصل ششم Peaky Blinders نشان می‌دهند.

تولید ششمین و آخرین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب و پربیننده‌ی Peaky Blinders حدود دو ماهیست که آغاز شده و اخیرا هم کنراد خان، بازیگر فیلم The Huntsman: Winter’s War و امبر اندرسون، بازیگر فیلم Emma و سریال Black Mirror برای ایفای نقش به این سریال اضافه شده‌اند. به رغم این که سریال Peaky Blinders با این فصل به پایان می‌رسد، اما به نظر نمی‌رسد که داستان خانواده‌ی شلبی با اتمام این مجموعه به کار خود در مدیوم فیلم و سریال خاتمه دهد. استیون نایت، خالق این سریال مدتی پیش تائید کرد که پس از پایان این فصل قصد دارد چند محصول دیگر را با محوریت Peaky Blinders تولید کند که یکی از آن‌ها احتمالا یک فیلم خواهد بود. همچنین جهان این مجموعه از پتانسیل بالایی برخوردار است و امکان تولید چندین اسپین‌آف بر اساس آن نیز وجود دارد.

حالا که مراحل تولید فصل نهایی این مجموعه در جریان است، حساب رسمی توئیتر سریال دو تصویر از پشت صحنه‌ی فصل ششم Peaky Blinders منتشر کرده است که در آن‌ها کیلین مورفی، بازیگر نقش اصلی آن‌ها دیده می‌شود. شما در زیر می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

سریال Peaky Blinders در خیابان‌های بی‌قانون بیرمنگام جریان دارد و داستان تبدیل شدن تامی شلبی را از ارباب جنایت به یک تاجر قانونی و از اعضای پارلمان روایت می‌کند. در کنار کیلین مورفی، برخی دیگر از بازیگران از جمله هلن مک‌کوری بازیگر نقش پولی گری، پل اندرسون بازیگر نقش آرتور شلی، سوفی راندل بازیگر نقش آدا ترون و فین کول بازیگر نقش مایکل گری برای ایفای دوباره‌ی نقش‌های خود در این فصل بازخواهند گشت. همچنین آنیا تیلور جوی در نقش جینا گری، برایان گلیسون در نقش جیمی مک‌کاورن، نیل ماسکل در نقش وینستون چرچیل و سالم کلافلین در نقش اسوالد موزلی جزو بازیگران جدیدی هستند که در فصل ششم سریال Peaky Blinders حضور پیدا می‌کنند.

آنتونی بیرن، کارگردان فیلم In Darkness وظیفه‌ی کارگردانی آخرین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی Peaky Blinders را بر عهده دارد. همچنین استیون نایت نویسنده‌ی فیلمنامه‌ی این فصل و نیک گودینگ تهیه‌کننده‌ی آن است. علاوه بر این، کارین مانداباخ، استیون نایت، جیمی گلیزبروک، دیوید میسون، آنتونی برین، کیلین مورفی، تامی بالفین و لوسی بدفورد تهیه‌کنندگان اجرایی این فصل هستند. تاریخ پخش فصل پایانی Peaky Blinders هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تا پایان سال میلادی جاری یا اوایل ۲۰۲۲ این فصل به روی آنتن برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments