#مهسا_امینی

فیلم ایرانی پاسیو به جشنواره‌ی انگلیسی Straight Jacket Guerrilla می‌رود

افتخار حضور در Straight Jacket Guerrilla به مریم بحرالعلومی رسید

فیلم پاسیو

فیلم پاسیو اثر مریم بحرالعلومی، به بخش رقابتی جشنواره‌ی Straight Jacket Guerrilla کشور انگلیس راه یافته است.

فیلم پاسیو به کارگردانی مریم بحرالعلومی ساخته شده و حامد قاسمی نویسندگی فیلم‌نامه‌ی آن را برعهده داشته است. این فیلم در سال ۱۳۹۶ ساخته شده و در اسفند ۱۳۹۷ در گروه سینمای هنر و تجربه به نمایش درآمده است. از بازیگران پاسیو می‌توان به بهناز جعفری، محدثه حیرت، حسین ملکی، شقایق فراهانی، پوریا پورسرخ، بابک انصاری، بهروز قادری، کریم امینی، یاسمن ترابی، سحر غمخوار و محمدرسول صفری اشاره کرد. در خلاصه‌ی این فیلم گفته شده “گاهی شهر با تمام بزرگی و شلوغی‌اش برای بعضی آدم‌ها هم‌قواره‌ی یک پاسیو ، کوچک می شود!”

خبر خوب آن است که فیلم سینمایی پاسیو به جشنواره‌ی Straight Jacket Guerrilla راه یافته است. طبق اخبار منتشر شده، پنجمین جشنواره‌ی فیلم Straight Jacket Guerrilla انگلستان از ۲۵ تا ۳۱ مرداد امسال (مصادف با ۱۵ تا ۲۱ آگوست) به صورت آنلاین برگزار می‌شود. از طرفی دیگر، در روزهای برگزاری این جشنواره مصاحبه‌هایی با سازندگان آثار راه‌یافته به جشنواره انجام می‌شود. انتظار می‌رود مریم بحرالعلومی هم در این مصاحبه شرکت داشته باشد.

لازم به ذکر است که به‌تازگی ‌مریم بحرالعلومی دومین فیلم خود را تحت عنوان شهربانو جلوی دوربین برده است. این فیلم در حال حاضر مراحل تولید خود را طی می‌کند و به‌زودی منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا