پارت 9 JoJo's Bizarre Adventure

پارت 9 JoJo’s Bizarre Adventure یک شروع جدید برای سری ساخته است

وارث برحق سری اصلی

هر پارت جدید Jojo’s Bizarre Adventure سکانس‌های جالب خود را دارد و به نظر می‌رسد که The JoJoLands قرار نیست وقتی را برای رسیدن به این نقطه جالب داستانی هدر دهد. آخرین فصل در حال حاضر اولین دوز وحشت بدن خود را تزریق کرده و نشانه‌هایی وجود دارد که با ادامه درگیری، اوضاع برای جودیو (Jodio) و خدمه اش بدتر می‌شود.

در فصل ششم JoJoLand جودیو و خدمه‌اش را به تصویر می‌کشد که از عمارت روهان (Rohan) با سنگ لاوایی خاص خود و مقداری مواد با ارزش، از جمله الماسی که قرار بود به سرقت ببرند، فرار می‌کنند. در حالی که روهان اجازه داد آنها عمارت ترک کنند، حتی سنگ گدازه را به طور موقت به جودیو بخشید، معلوم شد که روهان تنها کسی نیست که تماشاگر این ماجراست. 

گربه‌هایی که در اطراف عمارت دیده می‌شوند در واقع برای زیرنظر گرفتن جودیو و دوستانشان فرستاده شده اند، و حالا که آنها در حال فرار هستند، این گربه ها بالاخره حرکت خود را پیاده کردند. مشخص می‌شود که گربه‌ها توانایی استند بودن دارند و شروع به تله ساختن برای جودیو و دوستانش می‌کنند. یکی از چیزهایی که Jojo’s Bizarre Adventure در آن شهرت دارد، در آغوش کشیدن ترس طبیعی به عنوان عنصر کلیدی برخی از قدرت‌های Stand هاست و JoJoLands اولین برخورد واقعی خود را با یک کاربر استند دشمن با دوز سنگین آغاز می‌کند. 

گربه‌ها سیم را در جنگل نصب می‌کنند که جودیو را می‌گیرد و او را از قوزک‌هایش از درخت بالا می‌برد. توانایی استند گربه‌ها به آن‌ها اجازه می‌دهد این سیم‌ها را کنترل کنند، اما می‌توانند بسیار بدتر از اینکه کسی را به زمین بزنند یا آنها را ببندند، انجام دهند. سیم بعدی تمام طول بدن دراگونا را سوراخ کرد در حالی که سعی داشت به جودیو کمک کند، اما به همین جا متوقف نشد و پاکو را سوراخ کرد و سپس به طرز وحشتناکی اورا به دراگونا پیوند زد.

به نظر نمی‌رسد این سیم‌های استند قابل برش باشند، و مشکل جدی در مورد نحوه جدا شدن دوباره این دو نفر ایجاد می‌کند. جودیو توانست با استفاده از استند November Rain خود از بدتر شدن مشکل سیم‌های اضافی جلوگیری کند، اما نتوانست کاری در مورد سیم‌هایی که آن دو را بهم دوخته بود انجام دهد. 

این فصل با جودیو به پایان می رسد که هنوز از قوزک پاهایش آویزان است و دراگونا و پاکو به هم بخیه خورده‌اند، در حالی که اوساگی بدون هیچ ردی ناپدید شده است، به نظر می‌‌رسد که از آنجایی که هنوز به او حمله نشده بود فرار کرده است. این امکان وجود دارد که اوساگی برای کمک رفته باشد یا برنامه دیگری داشته باشد، اما توانایی Stand او به خودی خود بی فایده است، بنابراین مشخص نیست که او چه کاری می تواند انجام دهد. 

این لحظات وحشت از بدن بخش اصلی تجربه جوجو است، بنابراین هر چقدر هم که وحشتناک باشد، در واقع نشانه روشنی است که اگرچه چیزهای زیادی در JoJoLands تغییر کرده است، اما اصول اصلی چیزی که سریال را بسیار محبوب کرده است، هنوز وجود دارد. . پارت 9 JoJo’s Bizarre Adventure ثابت کرده است که وارث شایسته ای برای سنت های این مجموعه است، حتی اگر این کار را از طریق ترسناک بسیار ناراحت کننده انجام داده باشد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا