نینتندو از بازی Paper Mario: The Origami King رونمایی کرد

یک رونمایی کاملا غافل‌گیرکننده

نینتندو از بازی Paper Mario: The Origami King رونمایی کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت نینتندو در اقدامی ناگهانی و غافل‌گیرکننده از بازی Paper Mario: The Origami King برای کنسول سوییچ رونمایی کرد.

پنجشنبه هفته‌ی گذشته بود که شرکت نینتندو بدون هیچ اطلاعی و با انتشار یک تریلر، خبر از ساخت یک نسخه‌ی جدید از سری Paper Mario داد. این سری فرعی از فرنچایز «ماریو» بیشتر شامل المان‌های سبک نقش‌آفرینی می‌شود و تمام اجزای بصری آن هم با فرم کاغذی یا با اشکال اوریگامی طراحی شده‌اند و با گرافیک دو نیم بعدی طرف هستیم. اولین نسخه از این سری در سال ۲۰۰۰ میلادی برای کنسول Nintendo 64 و آخرین نسخه در سال ۲۰۱۶ برای WII U منتشر شده بود.

در بازی تازه رونمایی شده‌ی Paper Mario: The Origami King هم مانند اکثر نسخه‌های ماریو، شاهد هستیم که این لوله‌کش دوست‌داشتنی قصد دارد تا «پرنسس پیچ» را از دست Bowser نجات دهد. در این نسخه ماریو یک قابلیت جدید به نام1000-Fold Arms دارد که با آن می‌تواند با محیط تعامل و مناطق مخفی و پازل‌های جدید را پیدا کند. پس از غیبت در نسخه‌های اخیر، باری دیگر در The Origami King قادر خواهید بود تا یاران جدید پیدا و آن‌ها را با خود همراه کنید که توانایی‌شان در بازی و حین مبارزات به کارتان خواهد آمد.

سیستم مبارزات هم تغییراتی به خود دیده است و حالا بیشتر حالتی معماگونه دارد. به این صورت که باید تلاش کنید تا دشمنان را تا جای ممکن در یک صف قرار دهید تا ماریو با پریدن روی آن‌ها، بیشترین زنجیره‌ی آسیب ممکن را وارد کند.

بازی Paper Mario: The Origami King قرار است در تاریخ ۱۷ جولای (۲۷ تیر) برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا