#مهسا_امینی

سال انتشار Panzer Dragon II Zwei: Remake مشخص شد

همچنان خبری از اسکرین شات یا تریلر نیست

سال انتشار Panzer Dragon II Zwei: Remake مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
سال انتشار Panzer Dragon II Zwei: Remake

استودیوی مگا‌پیکسل در پاسخ به سوال یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر، سال انتشار Panzer Dragon II Zwei: Remake را اعلام کرده است.

طی سال‌های گذشته ساخت نسخه‌های ریمستر یا ریمیک بازی‌های قدیمی و کلاسیک و انتشارشان روی پلتفرم‌های جدید با استقبال کاربران روبرو شده است. همین اتفاق، تعداد بیشتری از استودیوها و شرکت‌ها را به سمت بازنشر محصولات قدیمی‌شان سوق داد. سگا که نمی‌خواست از قافله عقب بیافتد، در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت رسمی اعلام کرد نسخه‌های ریمیک دو بازی Panzer Dragoon و Panzer Dragon II Zwei در دست ساخت بوده و در آینده برای پلتفرم‌های هدف عرضه می‌شوند. ریمیک نسخه‌ی اول سال گذشته منتشر شد و حالا نوبت به ریمیک نسخه‌ی دوم رسیده است.

استودیوی لهستانی مگاپیکسل (MegaPixel Studio) در پاسخ به پرسش یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر سال انتشار Panzer Dragon II Zwei: Remake را مشخص کرده است. بر این اساس، بازی مزبور در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. تیم توسعه در توییت خود وارد جزئیات نشد و اطلاعات دقیق‌تری از زمان یا بازه‌ی عرضه به اشتراک نگذاشت. Panzer Dragoon II Zwei نخستین بار در سال ۱۹۹۶ میلادی برای سگا ساترن منتشر شد و یک بازی در سبک Rail Shooter است. در این سبک، کاراکتر اصلی به صورت اتوماتیک و در مسیری از پیش تعیین شده حرکت می‌کند و کاربر وظیفه دارد به واسطه‌ی امکانات موجود، دشمنان را از سر راه بردارد.

داستان Panzer Dragon II Zwei درباره‌ی یک پسر جوان به نام ژان لوک-لاندی است. او در روستایی خرافه‌پرست زندگی می‌کند. مردمش دیدگاه خوبی نسبت به اژدهایان نداشته و آن‌ها را بد شگون دانسته و می‌کشند. ژان یک روز به صورت اتفاقی با یک اژدها مواجه شده و تصمیم می‌گیرد آن را نگه دارد. پس از اینکه اژدها به اندازه‌ی کافی رشد کرد، پروتاگونیست تصمیم می‌گیرد پرواز را با او تمرین کند. در همین حین، یک کشتی بزرگ به روستا حمله کرده و آن را با خاک یکسان می‌کند. باقی اتفاقات داستان روی تلاش‌های ژان برای یافتن کشتی و نابودی‌اش تمرکز دارد. بد نیست بدانید این بازی در زمان انتشار به واسطه‌ی بهبودهایی که در مقایسه با Panzer Dragoon داشت، مورد تحسین قرار گرفت.

اگرچه بیش از دو سال از تایید ساخت Panzer Dragon II Zwei: Remake می‌گذرد، هیچ گونه اسکرین شات یا تریلری از آن به اشتراک گذاشته نشده است. با در نظر گرفتن اینکه بازی مزبور امسال از راه می‌رسد، می‌توان پیش‌بینی کرد تیم بازاریابی به‌زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند. در ضمن، Panzer Dragoon: Remake به صورت انحصاری زمانی برای نینتندو سوییچ منتشر شد و سپس در دسترس دارندگان دیگر پلتفرم‌ها قرار گرفت. انتظار می‌رود ریمیک نسخه‌ی دوم سرنوشت مشابهی داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا