#مهسا_امینی

تاریخ انتشار احتمالی بازی Overwatch 2 مشخص شد

موفقیت چند باره بلیزارد یا شکست سنگین؟

تاریخ انتشار احتمالی بازی Overwatch 2 مشخص شد نیما خدارحمی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
تاریخ انتشار احتمالی بازی Overwatch 2

اخبار ضد و نقیض از زمان انتشار احتمالی بازی Overwatch 2 دنیای بازی‌های ویدیویی را فرا گرفته و بسیاری معتقدند که ما فاصله زیادی با انتشار این بازی نداریم.

مدت زمان نسبتا زیادی از آغاز روند توسعه بازی Overwatch 2 گذشته و بسیاری انتظار دارند این بازی پیش از فرا رسیدن تابستان سال ۲۰۲۲ منتشر شود، بااین حال بلیزارد هیچ سخنی درباره زمان انتشار بازی خود برای ما نداشته است. همین امر باعث شده شایعات زیادی پیرامون این بازی شکل بگیرد و تعداد زیادی از آن‌ها به انتشار بازی Overwatch 2 در سال ۲۰۲۳ اشاره دارند، بااین حال بسیاری دیگر از منابع به نقض بودن آن‌ها اشاره داشته و معتقدند این بازی طی سال ۲۰۲۲ انتشار خواهد یافت.

در همین راستا و همانطور که پیش‌تر اشاره شد، بسیاری معتقدند از آن‌جایی که روند توسعه بازی بسیار طولانی شده، این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود. این شایعات از سوی شخصی معتبر در جامعه طرفداران سری Overwatch با نام Metro منتشر شده‌اند که پیش‌تر نیز اخبار موثق زیادی از این سری بازی منتشر کرده است. او همچنین اشاره داشت که تیم بلیزارد تمام فعالیت خود در نسخه اول بازی را متوقف کرده تا همه نیروی خود را صرف ساخت نسخه دوم بازی Overwatch کند. در سوی دیگر وبسایت Dexerto این شایعات را رد کرده و نظری کاملا متفاوت دارد.

وبسایت Dexerto ادعا دارد که استودیو بلیزارد انتشار بازی در تابستان سال ۲۰۲۲ را تایید کرده است. به‌گفته آن‌ها استودیو بلیزارد قصد دارد بازی Overwatch 2 را در سریع‌ترین زمان ممکن عرضه کرده و به توسعه دهندگان گفته شده پروژه‌های خود را به پایان برسانند تا بتوانند این بازی را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ که شامل اواخر فصل بهار و اوایل فصل تابستان سال ۱۴۰۱ است منتشر کنند. از آنجایی که اشاره شده بازی Overwatch 2 انبوهی از نوآوری‌ها را وارد این سری بازی می‌کند، ما نمی‌دانیم این بازی تا چه میزان آماده بوده و با چه کیفیتی به دست کاربران می‌رسد. منبعی دیگر نیز اعلام کرده که انتشار بازی Overwatch 2 با برنامه لیگ جهانی Overwatch تداخل نخواهد داشت.

فارغ از اینکه این بازی به‌طور کامل توسعه یافته یا خیر، بسیاری معتقدند که این بازی در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. اینگونه به‌نظر می‌رسد که اکتیویژن به‌طور کلی زمان نسبتا مناسبی برای توسعه دهندگان در نظر گرفته و ما نیز معتقدیم استودیو بلیزارد زمان کافی برای ارائه بازی کاملا جدید و در خور نام بلیزارد و سری Overwatch را داشته و انتظار داریم نسخه دوم سری Overwatch تنها به‌روزرسانی برای نسخه اول نباشد و با بازی جامع و کامل‌تر روبه‌رو باشیم.

استودیو بلیزارد ماه‌های پیشین از طرح شخصیت‌های بازی جدید خود رونمایی کرد و بسیاری از طرفداران با گله‌مندی از نگرانی خود درباره عملکرد ضعیف استودیو سازنده برای ارائه بازی جدید سخن می‌گفتند. از این رو که بخش PvP بخشی کلی از بازی خواهد بود و تمرکز اصلی سازندگان بخش PvE در نظر گرفته می‌شود، بسیاری معتقدند که نسخه دوم سری Overwatch تنها مانند یک بسته‌الحاقی برای نسخه ابتدایی عمل خواهد کرد. استودیو بلیزارد با پشتیبانی طولانی مدت کاملا آشنا بوده، پس انتظار می‌رود که عنوان Overwatch 2 در حد بسته‌الحاقی ظاهر شود. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این بازی در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا