تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Overwatch 2 مشخص شد

بالاخره دستمان به یکی از بازی‌های مورد انتظار بلیزارد می‌رسد!

تارشخ انتشار نسخه بتای بازی Overwatch 2

شرکت بلیزارد روز به روز اخبار و اطلاعات بیشتری از بازی مورد انتظار Overwatch 2 منتشر می‌کند و جدیدترین خبر از این بازی، مربوط به تاریخ انتشار نسخه بتای Overwatch 2 در رایانه‌های شخصی است که فاصله چندانی با آن نداریم!

روز گذشته شرکت بلیزارد اطلاعاتی تازه از بازی Overwatch 2 منتشر کرد و طبق این اطلاعات، ما باید منتظر انتشار نسخه بتای بازی Overwatch 2 در تاریخ ۲۶ آوریل سال جاری میلادی، برابر با ۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ باشیم. انتشار تاریخ عرضه نسخه بتای بازی Overwatch 2 طی رویدادی آنلاین با حضور توسعه دهندگان این بازی رخ داد و طی آن توسعه دهندگان نکاتی درباره نسخه آلفای این بازی که در حال حاضر به صورت درون استودیویی بررسی می‌شود مورد بحث قرار گرفتند.

به گفته توسعه دهنگان، نسخه بتای بازی Overwatch 2 شامل بخش ۵ به ۵ این بازی می‌شود که یکی از نقاط تمرکز اصلی این استودیو برای بازی خود خواهد بود و پیشرفت‌های بسیار زیادی نسبت به بخش ۵ به ۵ نسخه اول این بازی داشته است. ما همچنین شاهد حضور یکی از قهرمانان جدید دنیای اورواچ با نام Sojourn، در کنار حالت جدید این بازی با نام Push خواهیم بود. شما در این مد جدید باید همزمان با مبارزات خود، کنترل یک ربات را در دست گرفته و آن را تا مقر اصلی دشمنان خود هل (Push) دهید. نسخه بتای بازی Overwatch 2 شامل ۴ نقشه و شخصیت‌های باز طراحی شده Orisa، Doomfist، Bastion و Sombra خواهد شد. سیستم پینگ جدید نیز به این بازی افزوده شده است.

شما از همین لحظه می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی بازی Overwatch برای شرکت در نسخه بتای بازی Overwatch 2 ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که نسخه بتای این بازی در چند مرحله برگزار شده و اگر در مرحله اول برای بررسی این بازی انتخاب نشدید، هنوز برای شرکت در مراحل بعدی شانس دارید.

مدتی پیش بلیزارد از انتشار نسخه آلفای بازی Overwatch 2 خبر داد و اشاره داشت که بخش PvP این بازی، از PvE آن جدا خواهد بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره زمان انتشار نسخه کامل بازی یا مدت زمان برگزاری نسخه‌های آزمایشی منتشر نشده است. شرکت اکتیویژن بلیزارد مدتی پیش هر دو بازی مورد انتظار خود یعنی Overwatch 2 و Diablo 4 را بدون انتشار تاریخ انتشار به تاخیر انداخت و از همین رو نمی‌توان نظری درباره تاریخ انتشار این دو بازی داشت. آیا شما به تجربه نسخه بتای بازی Overwatch 2 می‌پردازید؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند موفقیت نسخه ابتدایی را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا