سازنده‌ی Outriders هم اکنون روی یک بازی جدید کار می‌کند

این عنوان در ژانرهای اکشن و ماجراجویی ساخته می‌شود

سازنده‌ی Outriders هم اکنون روی یک بازی جدید کار می‌کند سورنا رضایی ۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
سازنده‌ی Outriders

استودیوی People Can Fly با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد روند ساخت بازی جدید خود را در ژانرهای اکشن و ماجراجویی آغاز کرده است.

استودیوی People Can Fly که به واسطه‌ی ساخت عناوین Bulletstorm و Gears of War: Judgement به شهرت زیادی در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی دست یافته بود، در جریان رویداد E3 2019 از جدیدترین محصول خود تحت عنوان Outriders رونمایی کرد. این بازی چند ماهی با انتشار فاصله دارد اما استودیوی People Can Fly از هم اکنون روی محصول بعدی خود کار می‌کند.

استودیوی People Can Fly با انتشار یک بیانیه از طریق وب سایت رسمی خود از آغاز روند ساخت بازی جدیدش در ژانرهای اکشن و ماجراجویی خبر داده است. این محصول برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد و قرار است محصولی اورجینال، تراز اول (AAA)، نوآورانه و به شدت جاه‌طلبانه باشد. به غیر از این موارد، تریلر، تصویر یا هیچ گونه جزئیات دیگری منتشر نشده و حتی نام بازی را نمی‌دانیم.

وظیفه‌ی ساخت بر عهده‌ی شعبه‌ی نیویورک People Can Fly قرار دارد اما شعبه‌های ورشو، ژشوف و نیوکاسل هم بخش‌هایی از پروژه را به سرانجام می‌رسانند. مدیران People Can Fly همچنین تصمیم گرفته‌اند برای تسریع روند تولید، کارمندان جدیدی را به شعبه‌ی نیویورک اضافه کرده و یک شعبه‌ی جدید هم در مونترآل کانادا تاسیس کنند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه‌ی منتشر شده را مطالعه کنید:

هیجان سر تای پای اعضای People Can Fly را فرا گرفته است. سال گذشته بازگشایی شعبه‌ی نیویورک را اعلام کرده و بازی Outriders را برای نخستین بار در معرض نمایش قرار دادیم. امروز، تعداد کارمندان ما از مرز ۲۵۰ نفر عبور کرده و با هیجان اعلام می‌کنیم فصل جدید استودیوی ما در آستانه‌ی آغاز شدن است.

هدف ما از همان ابتدا تبدیل People Can Fly به استودیویی بوده که قادر باشد همزمان روی چند پروژه کار کند تا برند ما به شهرتی جهانی برسد. با انتشار کنسول‌های نسل جدید در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی، به شدت هیجان‌زده هستیم تا ببینیم چه آینده‌ای در انتظار استودیوی ما و صنعت بازی‌های ویدیویی است.

Outriders قرار بود در ماه سپتامبر عرضه شود اما انتشارش تا فصل تعطیلات به تعویق افتاد. این عنوان، یک بازی بین نسلی بوده و در کنار پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، برای دو کنسول پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا