وان‌پلاس ۱۲ به بازار جهانی عرضه خواهد شد

خبر خوب برای طرفداران وان‌پلاس!

وان‌پلاس ۱۲

وان‌پلاس قصد دارد پرچم‌دار جدید خود یعنی وان‌پلاس ۱۲ را قطعا برای بازار جهانی هم عرضه کند؛ محصولی که به تازگی اطلاعات آن هم فاش شده است.

وان‌پلاس ۱۲ یکی از گوشی‌های پرچم‌دار مورد انتظار وان‌پلاس است که گفته می‌شود قرار است به زودی رونمایی و در بازار جهانی هم عرضه شود. وان‌پلاس معمولا گوشی‌های پرچم‌دارش را مثل بسیاری از شرکت‌های چینی در ابتدا در کشور چین عرضه می‌کند و سپس بعد از مدتی، آن‌ها را در بازارهای جهانی هم در دسترس قرار می‌دهد. اما اینطور که پیداست، برای وان‌پلاس ۱۲ قرار نیست شاهد فاصله‌ی زیادی باشیم.

وان‌پلاس ۱۲ از همین حالا توانسته تأییده‌های جهانی رسمی را از شرکت‌های مختلف دریافت کند و این یعنی وان‌پلاس برنامه دارد بلافاصله بعد از رونمایی رسمی، این گوشی را در کشورهای مختلف جهان در دسترس قرار دهد. یکی از این کشورها هم امارات متحده‌ی عربی است که به تازگی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و دولت دیجیتال (TDRA) این کشور هم گواهی‌های لازم را برای نماینده‌ی مورد انتظار وان‌پلاس صادر کرده است.

متأسفانه لیست گواهی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و دولت دیجیتال (TDRA) کشور امارات هیچ اطلاعات خاصی درباره‌ی مشخصات فنی وان‌پلاس ۱۲ یا تاریخ رونمایی و عرضه‌ی آن در اختیارمان قرار نمی‌دهد اما می‌دانیم وان‌پلاس می‌خواهد این گوشی را در بخش‌های مختلف از جمله نمایشگر، باتری و پردازنده، به بهترین قطعات موجود مجهز کند.

از لحاظ پردازنده، قطعا اسنپدراگون ۸ نسل ۳ در این گوشی ایفای نقش خواهد کرد که در حال حاضر یکی از بهترین پردازنده‌های موجود در بازار است و حتی می‌تواند تراشه‌ی A17 پرو را هم به راحتی به چالش بکشد. همچنین گفته می‌شود این محصول از لحاظ سرعت شارژر هم زبانزد خواهد بود اما متأسفانه اطلاعات جزئی خاصی در این رابطه در اختیار نداریم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا