رتبه بندی دزدان دریایی انیمه وان پیس بر اساس قدرت
1%
  • 0/10

رتبه بندی دزدان دریایی انیمه وان پیس بر اساس قدرت

قدرت‌هایی که همدیگر را کامل می‌کنند.

رتبه بندی دزدان دریایی انیمه وان پیس بر اساس قدرت ۱ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

دزدان دریایی انیمه وان پیس (خدمه کلاه حصیری) هرکدام، قدرت‌هایی منحصر به فرد را در خود جای داده‌اند و به نوبه خود قوی هستند. اما بدون شک، نمی‌توان گفت سطح توانایی و مهارت همگی آنها در یک سطح قرار دارد. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری (Straw Hat) را بر اساس قدرت، رتبه بندی خواهیم کرد.

کارکترهای انیمه جذاب و دیدنی وان پیس (One Piece)  از قدرت‌های پیچیده و عجیب و غریبی برخوردار هستند. ما می‌توانیم به وضوح، در طراحی کارکترهای این انیمه شگفت انگیز، توانایی‌های خارق العاده هرکدام از آنها را مشاهده کنیم؛ از جنگ سالارها گرفته تا دزدان دریایی. این مسئله به طور قطع یکی از دلایلی است که تماشای این انیمه را می‌تواند بسیار سرگرم کننده کند. بینندگان هرگز نمی‌توانند اتفاقاتی که قرار است رخ دهند را پیش بینی کنند و به همین علت نیز، هر مبارزه‌ای که در آن اتفاق می‌افتد، برای مخاطب هیجان انگیز و نفس گیر است. قدرت دزدان دریایی انیمه وان پیس، یکی از ویژگی‌هایی به شمار می‌رود که هر کدام از کارکترها به آن نیاز دارند و باید آن را در خود داشته باشند تا بتوانند در طول داستان زنده بمانند. خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری نیز، با وجود احترام متقابلی که برای همدیگر قائل هستند، مهارت‌های متفاوت از همی را در خود بوجود آورده و پرورش داده‌اند؛ به همین ترتیب است که خدمه کلاه حصیری در کشتی‌ که با آن آب دریاهای آزاد را طی میکنند، از نظر قدرت، همدیگر را کامل می‌کنند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب به معرفی و رتبه بندی قدرتمندترین اعضای دزدان دریایی انیمه وان پیس می‌پردازیم.

اوسوپ (Usopp)

در لیست رتبه بندی دزدان دریایی خدمه کلاه حصیری انیمه وان پیس، اوسوپ (Usopp) در جایگاه دهم قرار می‌گیرد. این کارکتر در موارد بسیاری موفق شده است مهارت و توانایی‌های جنگی خود را آنگونه که باید، ثابت کند. قدرت‌های این کارکتر به طور قطع در سطحی قرار دارند که در موقعیت‌های خطرناک، می‌توان به آنها اتکا کرد. با وجود اینکه، او در بین اعضای خدمه به عنوان ضعیف‌ترین عضو کلاه حصیری‌ها شناخته شده است، اما با این حال، در طول داستان این انیمه به خوبی نشان داده است که می‌تواند از قدرت‌هایی که دارد نهایت استفاده را ببرد. به علاوه، شوخی‌ها‌ و طنزی که اوسوپ بکار می‌گیرد، باعث شده است که بینندگان و دیگر اعضای خدمه را، حتی زمانی که در بدترین شرایط ممکن قرار گرفته‌اند، به خنده بیاورد. اگرچه او هنوز یکی از کارکترهایی به شمار می‌رود که همچنان در حال کار کردن بر روی قدرت‌هایش است و واضح است که در حال حاضر توانایی استفاده از صد در صد پتانسیل خود را به دست نیاورده است؛ به همین خاطر نیز در جایگاه آخر لیست رتبه بندی دزدان دریایی انیمه وان پیس (خدمه کلاه حصیری) قرار می‌گیرد.

تونی تونی چاپر (Tony Tony Chopper)

تونی تونی چاپر (Tony Tony Chopper) یکی از منحصر به فردترین کارکترهای کل انیمه محبوب و پرطرفدار وان پیس است که در جایگاه نهم این لیست قرار می‌گیرد. این کارکتر دوست داشتنی و بانمک زمانی که در حین یک نبرد تغییر حالت می‌دهد، از توانایی و مهارت‌های فوق العاده‌ای برخوردار است و به همین خاطر نیر رتبه بالاتری از اوسوپ به او تعلق می‌گیرد. در موارد دیگر نیز، او توانایی‌های پزشکی خود را توانسته است به خوبی ثابت کند. به همین خاطر نیز او اکنون به عنوان پزشک خدمه کلاه حصیری فعالیت می‌کند. این کارکتر، بارها و بارها اعضای کلاه حصیری را زمانی که به شدت زخمی شده بودند، نجات داده است. تونی تونی چاپر حتی زمانی هم که برای اولین بار نامی (Nami) را ملاقات کرد، از هیچ تلاشی دریغ نکرد تا او را به بهترین شکل ممکن درمان کند و جراحاتش را التیام ببخشد. در نهایت نیز موفق شد این کار را به خوبی به انجام برساند. اما با وجود همه این‌ها، اعضای دیگر خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری، از نظر مهارت و توانایی‌های جنگیشان، در سطح بسیار بالاتری قرار دارند و به همین خاطر نیز این کارکتر در جایگاه نهم قرار گرفته است.

نامی (Nami)

کارکتر محبوب و پرطرفدار نامی (Nami) به دلیل پشتکاری که برای باهوشتر و قویتر شدن دارد، در جایگا هشتم لیست رتبه بندی دزدان دریایی انیمه وان پیس (خدمه کلاه حصیری) بر اساس قدرت قرار می‌گیرد. کارکتر نامی حتی قبل از اینکه وارد خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری نیز بشود، خود یه عنوان دزد دریایی یک تیم دیگر فعالیت داشت. او از توانایی‌های خود در دزدی کردن استفاده می‌کرد و اینگونه از همان ابتدای حضورش در انیمه، موفق شد خود را به خوبی ثابت کند. نامی پس از اینکه به خدمه Straw Hats ملحق شد، بر روی مهارت‌های دیگری نیز کار کرد و تلاش کرد تا آنها را نیز تا جایی که برایش امکان پذیر است، رشد دهد تا بتواند قویتر شود و کمک بزرگتری برای این تیم به شمار بیاید. به همین ترتیب بود که او پس از مدتی، به خاطر مهارتی که در دستکاری آب و هوا داشت، دشمنان خود را غافلگیر می‌کرد و آنها در شرایط سختی قرار می‌داد. اما با این حال، هنوز کارکترهای دیگری وجود دارند که میتوان گفت از نظر قدرت‌های خام فیزیکی توانسته‌اند عملکرد بسیار بهتری از نامی داشته باشند، پس این کارکتر در جایگاه هشتم لیست قرار می‌گیرد.

بروک (Brook)

دزدان دریایی کلاه حصیری، کارکتر بروک (Brook) را در وسط دریاهایی که به سمت گنج وان پیس طی می‌کرند، ملاقات کردند و اینگونه او نیز به یکی از اعضای این خدمه تبدیل شد. بروک پس از اینکه یک میوه شیطانی مصرف کرد و در آبهای آزاد جان خود را از دست داد، مجبور شد به تنهایی در شکل یک اسکلت به زندگی خود ادامه دهد. او که به عنوان یک شمشیرزن از مهارت‌های بسیار بالایی برخوردار است، در شرایط مختلفی موفق شده است توانایی‌های جنگی خود را به دیگر اعضای خدمه کلاه حصیری و همچنین بینندگان نیز ثابت کند و به همین علت در جایگاه هفتم این لیست قرار می‌گیرد. این کارکتر دوست داشتنی، شخصیتی بسیار خوش بین دارد که مورد تحسین طرفداران زیادی قرار گرفته است. ممکن است که جایگاه هفتم چندان عدد خوبی به نظر نرسد و به طور قطع کارکترهایی که در ادامه این لیست معرفی و رتبه بندی خواهند شد، بسیار قدرتمندتر هستند اما با این حال، نیروی او به عنوان یک شمشیرزن افسانه‌ای، چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

فرانکی (Franky)

کارکتر فرانکی (Franky) زمانی که اعضای خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری را ملاقات کرد، یک نیروی غیر قابل توقف بود. او زمانی که در مقابل اوسوپ قرار گرفت، توانایی‌های جنگی و شخصیت مقتدرش را به خوبی نشان داد. این در حالی بود که هرکدام از اعضای تیمش از تک تک ضرباتی که میزد و همه تکنینک‌هایی که بکار می‌گرفت حمایت می‌کردند. پس از آن، این کارکتر بامزه و محبوب به خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری ملحق شد. فرانکی به این ترتیب، در تیم دزدان دریایی Straw Hat به عنوان عضوی فعالیت دارد که از کشتی سانی (Sunny) نگهداری می‌کند و همچنین آن را به بهترین شکل ممکن ارتقا داده است. کارکتر فرانکی در اصل یک سایبورگ است که همین مسئله باعث شده است از توانایی‌های متنوع و زیادی برخوردار باشد. به راحتی می‌توان گفت که قدرت‌های او با توانایی‌های یک ماشین، برابری می‌کند. او یک نیروی حیاتی برای کلاه حصیری‌ها به شمار می‌رود و تا به امروز نیز، حضورش کمک بسیار زیادی به تیم کرده است.

روبین (Robin)

کارکتر روبین (Robin) یکی دیگر از دزدان دریایی انیمه وان پیس به شمار می‌رود که میوه شیطانی را مصرف کرده است و به همین خاطر نیز باید در جایگاه بسیار بالایی قرار داشته باشد؛ اما با این حال به نظر می‌رسد که او خود، مانع پیشرفت خود می‌شود و آنگونه که باید از توانایی‌هایش استفاده نمی‌کند. به همین خاطر نیز در جایگاه پنجم این لیست قرار گرفته است. قدرت‌های روبین به گونه‌ای هستند که میتواند هر کاری را که می‌خواهد انجام دهد. به عنوان نمونه، او میتواند هر کدام از اعضای بنش را، به هر تعدادی که اراده کند، در هر مکانی که می‌خواهد رشد دهد و اینگونه دشمنان خود را در شرایط بسیار سختی قرار دهد و مهارتهایشان را محدود کند. بنابراین، روبین بدون شک کارکتری ترسناک با توانایی‌های خارق العاده است، اما او اغلب پتانسیل واقعی خود را آشکار نمی‌کند و راه را برای دیگر اعضای کلاه حصیری باز می‌گذارد تا در کانون توجه قرار بگیرند.

جینبه (Jinbe)

کارکتر جینبه یک انسان ماهی (Fishman) است که ده برابر بیشتر از یک انسان معمولی توانایی دارد. این کارکتر در گذشته، در ابتدا به عنوان یک دزد دریایی فعالیت می‌کرد اما زمانی که از تفنگداران دریایی پیشنهاد صمت جنگ سالاری را دریافت کرد، به سرعت آن را پذیرفت. این کارکتر دهمین عضو رسمی گروه کلاه حصیری به حساب می‌آید و تنها عضو جذب شده از جزیره فیشمن است. جینبه در موارد متعددی به خوبی ثابت کرده است که از یک انسان عادی بسیار قویتر است و اینگونه او نیز به یک نیروی حیاتی در تیم تبدیل شده است. با این وجود، او علیرغم قدرت خارق العاده‌ای که در خود دارد، بازهم نمی‌تواند در سطح سه کارکتر آخری که در ادامه لیست معرفی می‌شوند، قرار بگیرد و اگر در برابر هرکدام از این سه عضو قرار بگیرد، به طور قطع نمی‌تواند آنها را شکست دهد. به همین خاطر نیز جایگاه چهارم لیست قدرتمندترین دزدان دریایی انیمه وان پیس (خدمه کلاه حصیری) به او تعلق می‌گیرد.

سانجی (Sanji)

کارکتر سانجی (Sanji) یکی از توانمندترین و قدرتمندترین اعضای تیم کلاه حصیری به شمار می‌آید. با این حال، توانایی‌های این کارکتر تنها به پاهایش محدود می‌شوند و به هیچ نیروی ماوراطبیعی و یا سلاح خارجی وابسته نیست، به همین خاطر نیز در جایگاه سوم این لیست قرار می‌گیرد. لوفی (Luffy) پس از آنکه سانجی را قانع کرد به تیمش بپیوندد، نه تنها یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا بلکه یکی از توانمندترین مبارزها را به تیم خود جذب کرد. طرفدارانی که مانگای این انیمه فوق العاده شگفت انگیز را مطالعه کرده‌اند، روند پیشرفت این کارکتر را در طول داستان به خوبی دیده‌اند و می‌دانند که اکنون قدرت‌های او به چه سطحی رسیده است. سانجی اغلب در طول نبردها، هیچ نقطه ضعفی از خود نشان نمی‌دهد اما با این حال توانایی‌های دو کارکتر دیگری که در ادامه معرفی می‌شوند، به طرز آشکاری بسیار بیشتر از قدرت‌های سانجی هستند.

رورونوا زورو (Roronoa Zoro)

کارکتر رورونوا زورو (Roronoa Zoro) با اختلاف بسیار زیاد، یکی از بهترین شمشیرزنانی به حساب می‌آید که در تمام طول تاریخ انیمه، ساخته و طراحی شده‌ است. به همین علت نیز، او به راحتی در جایگاه دوم لیست قدرتمندترین دزدان دریایی انیمه وان پیس قرار می‌گیرد. تنها عضوی که از خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری توانایی شکست دادن این کارکتر را دارد، کاپیتان این تیم، مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) است. در غیر این صورت او بدون شک می‌تواند هر کارکتر دیگری را که اراده کند به راحتی شکست دهد. زورو به ندرت به کمک دیگر اعضای خدمه تکیه می‌کند و به طور کلی، سبک مبارزه مستقلی دارد و ترجیح می‌دهد به تنهایی عمل کند. این کارکتر جذاب و پرطرفدار، در بیشتر مواقع تنها به مهارت‌های خود اعتماد می‌کند. رورونوا زورو هر روز به سختی تمرین می‌کند تا بتواند حتی بیشتر هم پیشرفت کند و قدرت بیشتری بدست آورد؛ پس بدون شک، جایگاه دوم این لیست به او تعلق می‌گیرد. این کارکتر، به کاپیتان تیمش بسیار وفادار است و قصد دارد در مسیر پیدا کردن گنج وان پیس با همه توانش به او کمک کند.

مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy)

کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری به دلیل دخالت ندادن هیچ گونه احساسی در حین نبردها و نترس بودنش شناخته شده است. به همین خاطر نیز جای تعجب ندارد که این کارکتر، مانکی دی لوفی (Monkey. D. Luffy)، در جایگاه اول لیست قدرتمندترین دزدان دریایی انیمه وان پیس قرار می‌گیرد. لوفی کسی است که تیم کلاه حصیری را تشکیل داد و آن را به مسیری که در آن قرار دارند هدایت کرد. این کارکتر به دلیل میوه شیطانی که در کودکی مصرف کرده است، از قدرت‌های بسیار خارق العاده‌ای برخوردار است . اینگونه او حتی اگر در برابر توانمندترین دشمنان خود نیز قرار بگیرد، می‌تواند آنها را شکست دهد. در این انیمه پرطرفدار و محبوب، تنها چند کارکتر وجود دارند که میتوان آنها را به عنوان پادشاه دزدان دریایی در نظر گرفت که البته مانکی دی لوفی به طور قطع یکی از این کارکترها به شمار می‌آید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments