برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس
1%
  • 0/10

نگاهی به قوی ترین خانواده‌ ها در انیمه وان پیس

خانواده‌های ابر قدرت

نگاهی به قوی ترین خانواده‌ ها در انیمه وان پیس ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

از زمان شروع خط داستانی انیمه وان پیس، خانواده‌های بسیاری در طول داستان معرفی شده و حضور پیدا کرده‌اند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس می‌پردازیم.

در طی سال‌های اخیر، از زمان شروع خط داستانی انیمه فوق العاده شگفت انگیز و دیدنی وان پیس (One Piece)، خانواده‌های بسیاری در طول داستان معرفی شده و حضور پیدا کرده‌اند. با وجود آنکه تمرکز داستان وان پیس هرگز بر روی یک خانواده و یا نژاد خاص نبوده است، اما با این حال، ایچیرو اودا (Ichiro Oda) چنان داستان غنی را برای مخاطبان خود روایت می‌کند که اعضای همه خانواده‌های معرفی شده در آن، از کوچک تا بزرگ، هر کدام از قدرت‌های منحصر به فردی برخوردار هستند. اما با این حال، برخی از این خانواده‌ها، به صورت آشکاری، از میزان قدرت بسیار بیشتری برخوردار هستند و در طول داستان، نقش مهمی را ایفا کرده‌اند. اعضای این خانواده‌ها، قدرت خود را به عنوان یک مبارز در طول داستان ثابت کرده‌اند و به عنوان شخصیت‌های شایسته احترامی به شمار می‌روند که هرکسی توان مقابله کردن با آن‌ها را ندارد. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس می‌پردازیم. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.

داستان انیمه زیبا وان پیس در رابطه با کارکتری به نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) و اعضای تیمش است که با عنوان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) شناخته شده‌اند. دزدان دریایی کلاه حصیری در اقیانوس‌های خطرناک، به کاوش می‌پردازند و در طول ماجراجویی‌های خطرناکی که در پیش می‌گیرند، از جزایر جدید دیدن می‌کنند و در برابر دشمنان توانمندی قرار می‌گیرند و با آن‌ها مبارزه می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای دست پیدا کنند که در داستان با نام One Piece شناخته شده است.

Donquixote Family

خانواده شناخته شده با نام خانواده Donquixote، یکی از بیست خانواده بنیانگذار اژدهای آسمانی به شمار می‌رود. این خانواده دارای اعضای قدرتمند بسیار زیادی است، اما با این حال، کارکتر دوفلامینگو (Doflamingo)، به طور قطع، قدرتمندترین اعضای شناخته شده‌ی آن است. کارکتر Donquixote Doflamingo در داستان انیمه وان پیس، یک شخصیت بسیار بی رحم و جاه طلب است که با شستشوی ذهنی مردم، به اهداف خود دست پیدا می‌کند. دوفلامینگو با دارا بودن قدرت یک میوه شیطانی خطرناک، دیگران را مانند عروسک‌های خیمه شب بازی کنترل می‌کند. او همچنین در کار خرید و فروش اسلحه و میوه‌های شیطانی مصنوعی نیز دست دارد. کارکتر دوفلامینگو در گرفتن جان کسانی هم که به او وفادار هستند هیچگاه تردید نمی‌کند. او از ضعیفان متنفر است و شایستگی را تنها در داشتن قدرت می‌بیند.

یکی دیگر از اعضای خانواده Donquixote که از میزان قدرت بسیار زیادی برخوردار است، شخصی است که با نام Rosinante شناخته شده است. با پیش رفتن داستان، دوفلامینگو نسخه جدیدی از این خانواده را به وجود می‌اورد که اعضای آن را دزدان دریایی شرور و بد ذات تشکیل می‌دادند. اما ناگفته نماند که جوهر واقعی این خانواده را کسانی تشکیل می‌دادند که تنها می‌خواستند به پادشاه Dressrosa خدمت کنند که بدون شک، به عنوان یکی از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس به شمار می‌روند. در حال حاضر، خانواده اصلی فعلی توسط Mjosgard رهبری می‌شود.

Boa Family

خانواده بوآ (Boa Family) که یکی دیگر از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس به شمار می‌رود، در خط زمانی فعلی داستان وان پیس، در آمازون لیلی (Amazon Lily) مستقر شده‌اند. اعضای اصلی این خانواده را سه خواهر، بوآ هانکاک (Boa Hancock)، بوآ ماریگولد (Boa Marigold) و بوآ ساندرسونیا (Boa Sandersonia) تشکیل می‌دهند که با عنوان خواهران گورگون (Gorgon Sisters) شناخته شده‌اند. خواهران گورگون فوق العاده قدرتمند هستند و به طور قطع، با در نظر گرفتن توانایی‌های منحصر به فرد هر یک از آن‌ها، می‌توانیم به این واقعیت پی ببریم که در واقع، تنها تعداد کمی از کارکترهای دیگر این داستان توان مقابله کردن و شکست دادن آ‌ن‌ها را دارند.

یکی از برترین پاداش های انیمه وان پیس به کارکتر بوآ هانکوک تعلق دارد. این کارکتر نه تنها، حاکم آمازون لیلی می‌باشد، بلکه یکی از هفت جنگ سالار دریاها نیز به شمار می‌رود. او میوه شیطانی Mero Mero no Mi را نیز مصرف کرده است که توانایی‌های او را، به طرز چشمگیری، افزایش داده است. هانکوک با استفاده از قدرت این میوه قادر است هر کسی را که بخواهد به سنگ تبدیل کند. علاوه بر این، خواهران او نیز در طول خط داستانی این انیمه، همواره پیشرفت‌های چشمگیری را از خود نشان داده‌اند.

The Vinsmoke Family

اعضای خانواده Vinsmoke که به طور قطع، یکی دیگر از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس به شمار می‌آید، به صورت بسیار خارق العاده‌ای قدرتمند هستند و به همین خاطر نیز قادر بوده‌اند تا برای نسل‌ها بر North Blue حکمرانی کنند. این خانواده در حال حاضر توسط کارکتر Judge رهبری می‌شود. اعضای آن را نیز، برادران و خواهران Vinsmoke تشکل داده‌اند تک تک آن‌ها، در خط مقدم پادشاهی Germa حضور دارند. قدرت اعضای این خانواده در سطحی است که می‌توانند مبارزه را به چالشی شکست ناپذیر برای دشمنان خود تبدیل کنند.

فرزندان رهبر خانواده Vinsmoke، یعنی کارکتر Judge، همگی کارکترهای فوق العاده توانایی هستند که به خصوص در آرک‌های اخیر داستان انیمه وان پیس، با موفقیت قادر بوده اند تا توانایی‌های چشمگیر و تحسین برانگیز خود را به مخاطبان اثبات و آن‌ها را به نمایش بگذارند. رهبر و دیگر اعضای این خانواده قاتل‌، بسیار توانمند هستند و با گذشت زمان، نه تنها میزان قدرت آن‌ها کاهش نیافته است، بلکه تنها به رشد و توسعه خود ادامه داده است.

Shimotsuki Family

یکی دیگر از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس، خانواده شناخته شده با نام Shimotsuki می‌باشد. قوی ترین عضو این خانواده، به طور قطع، کارکتر ریوما (Ryuma) است. اعضای دیگری از این خانواده نیز همچون اوشیمارو (Ushimaru)، کوزابورو (Kozaburo)، رقیب دوران کودکی زورو یعنی کویینا (Kuina)، کوشیرو (Koshiro) و همچنین خود زورو (Zoro) نیز در داستان معرفی شده‌اند که از قدرت‌های فوق العاده چشمگیری برخوردار هستند.

رورونوئا زورو (Roronoa Zoro) یکی از اعضای دزدان دریایی کلاه حصیری است. این کارکتر که به عنوان یکی از برترین شمشیربازان جهان شناخته شده است، در مبارزات خود، به صورت همزمان، از سه شمشیر استفاده می‌کند. فاکتورهای کلیدی که باعث شده‌اند برای کشتن و یا دستگیری این کارکتر پاداش بزرگی تعیین شود، حضور او در مبارزات بزرگی همچون Enies Lobby بود که در آن بر علیه دولت جهانی جنگید. او همچنین در کشور وانو نیز نقش پررنگی ایفا کرد و تعداد بسیار زیادی از نیروهای کایدو (Kaido) را شکست داد. به علاوه، او با یکی از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، یعنی شخصیت King the Conflagration نیز مبارزه کرد و در نهایت او را شکست داده است.

The Figarland Family

به طور قطع، کارکتر شناخته شده با نام “Garling Figarland”، یکی از قوی‌ترین اژدهای آسمانی به شمار می‌رود که خانواده فیگارلند را رهبری می‌کند. با در نظر گرفتن قدرت‌های او، این خانواده نیز به طور قطع، یکی دیگر از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس به شمار می‌رود. این کارکتر شخصیتی است که به تازگی به عنوان فرمانده عالی “شوالیه‌های مقدس” (The Holy Knights) در داستان حضور پیدا کرده است. سنت گارلینگ از نوادگان خانواده فیگارلند است. در داستان این انیمه جذاب و دیدنی، این کارکتر با عنوان “قهرمان دره خدا” (Champion of God Valley) شناخته شده است؛ اگرچه دلیل قطعی آن هنوز مشخصی نشده است اما ممکن است به این دلیل باشد که او سی و هشت سال پیش، به عنوان برنده “بازی‌های شکار بومی” (Native Hunting Games) اعلام شد.

کارکتر Garling Figarland داری قدرتی باورنکردنی است، به طوری که حتی کارکتر “اژدها” (Dragon) نیز، ارتش و تمامی حرکاتش را به دقت زیر نظر گرفته است. اطلاعات بسیاری در رابطه با جرئیات قدرت‌های این کارکتر و خانواده او در دسترس نیست زیرا که به تازگی در داستان معرفی شده‌اند، اما این احتمال وجود دارد که او کاربر یک میوه شیطانی بسیار قدرتمند باشد و تسلط کاملی بر هاکی نیز داشته باشد. ناگفته نماند برخی از طرفداران بر این باورند که این کارکتر، ممکن است پدر واقعی کارکتر شنکس (Shanks) باشد.

The Charlotte Family

به طور قطع، یکی دیگر از قوی ترین خانواده ها در انیمه وان پیس، خانواده‌ی شارلوت (The Charlotte Family) به شمار می‌ورد که اعضای آن، از سطح قدرت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز، اگر یکی از آن‌ها تصمیم به مبارزه با یک کارکتر دیگر بگیرد، بدون شک، نبرد را به چالشی شکست ناپذیر برای او تبدیل می‌کند. اعضای این خانواده بزرگ که در ابتدا توسط یونکوی شناخته شده، بیگ مام (Big Mom) بنیانگذاری شده است را، تنها او و فرزندانش را تشکیل می‌دهد. اعضای این خانواده از قدرت‌های بی حد و حصری برخوردار هستند که تنها دیگر یونکوهای این داستان توان مقابله کردن با آن‌ها  را دارند.

کارکتر شارلوت لینلین (Charlotte Linlin) که در داستان بیشتر با عنوان Big Mom شناخته شده است، یک شخصیت بسیار ترسناک و قدرتمند است. این کارکتر، از قدرت یک میوه شیطانی نادر برخوردار است که به او این اجازه را می‌دهد تا توانایی دستکاری و کنترل ارواح موجودات زنده را داشته باشد. او فرمانروای دزدان دریایی Big Mom و حاکم سرزین Totto است که یعنی به طور کلی، بر سی و پنج جزیره، کنترل کامل دارد. با این حال، او در مبارزه‌ای که با Trafalgar Law و Eustass Kid داشت، نتوانست پیروز شود و به همین خاطر نیز، عنوان یکی از چهار امپراطور بزرگ دریاها  را از دست داد.

Whitebeard’s Family

کارکتر ریش سفید (Whitebeard)، خانواده خونی نداشت؛ با این حال، او اعضای خدمه خود را به عنوان خانواده خطاب می‌کرد. دزدان دریایی ریش سفید یکی از قوی ترین خدمه دزدان دریایی تمام دوران‌ها به شمار می‌رفتند. کاپیتان آن‌ها، ادوارد نیو گیت (Edward New Gate) که در داستان با نام ریش سفید شناخته شده است، کسی بود که در زمان زندگی‌اش می‌توانست در مقابل گل دی راجر (Gol D. Roger)، پادشاه دزدان دریایی، قرار بگیرد و از نظر قدرت با او برابری کند. به علاوه، همه اضای خدمه او نیز از قدرت‌های منحصر به فرد بسیاری برخوردار هستند که اگر در مقابل قدرتمندترین دزدان دریایی نیز قرار بگیرند، نبرد را به حماسه‌ای افسانه‌ای تبدیل می‌کنند.

نبرد مارینفورد، جایی بود که ریش سفید در مقابل نیروی تفنگداران دریایی قرار گرفت تا پورتاگس دی. ایس (Portgas D. Ace) را نجات دهد، که در نهایت این واقعه، منجر به مرگ غم انگیز او شد. این کارکتر، به دلیل قدرت بی حد و حصری که داشت، در شرف تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بود. این دزد دریایی پیر، از آخرین نفس‌های خود استفاده کرد تا به جهان این اطمینان را بدهد که گنج افسانه‎ای شناخته شده با نام وان پیس، وجود دارد که البته همین باعث به وجود آمدن موج جدیدی از دزدان دریایی شد.

The Monkey D. Family

خانواده شناخته شده با نام مانکی دی (Moneky D.) بدون شک، مهم‌ترین و قدرتمندترین خانواده‌ای است که در طول همه این سال‌ها، از زمان شروع خط داستانی انیمه وان پیس، به مخاطبان معرفی شده و در داستان حضور پیدا کرده‌اند. این خانواده، در حال حاضر، تنها از سه عضو تشکیل شده است؛ با این حال، هر سه عضو آن به قدری قدرتمند هستند که تنها تعداد معدودی از دیگر کارکترهای قدرتمند داستان توان مقابله کردن با آن‌ها را دارند. مسن‌ترین عضو آن کارکتر گارپ (Garp) است که به عنوان قهرمان نیروی تفنگداران دریایی شناخته شده است. جالب است بدانید که قدرت این کارکتر با پادشاه دزدان دریایی، راجر (Roger)، برابری می‌کند.

کارکتر دراگون (Dragon)، رهبر ارتش انقلابی انیمه وان پیس است. کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) که در داستان با نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luufy) شناخته شده است، جوانترین عضو این خانواده، کسی است که خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری را تشکیل داد و آن را به مسیری هدایت کرد که اکنون در آن قرار گرفته‌اند. این کارکتر، به دلیل میوه شیطانی که در کودکی مصرف کرده است، از قدرت‌های بسیار خارق العاده‌ای برخوردار است و به همین خاطر نیز، حتی اگر در برابر توانمندترین دشمنان خود نیز قرار بگیرد، می‌تواند آنها را شکست دهد. در این انیمه، تنها چند کارکتر وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان پادشاه دزدان دریایی در نظر گرفت که مانکی دی لوفی، به طور قطع، یکی از این کارکترها به شمار می‌آید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments