اولین تریلر فیلم The One and Only Ivan با نقش‌آفرینی برایان کرانستون منتشر شد

این اثر براساس یک رمان کودک و نوجوان ساخته شده است

سرویس اشتراکی دیزنی پلاس ساعاتی قبل اولین تریلر فیلم The One and Only Ivan را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

والت دیزنی پیکچرز که به اقتباس از رمان‌های کودکان علاقه‌ی بسیاری دارد، در سال ۲۰۱۴ میلادی تصمیم گرفت The One and Only Ivan نوشته‌ی کاترین آلیس اپلیگیت (Katherine Alice Applegate) را به یک فیلم سینمایی تبدیل کند. داستان حول محور یک گوریل به نام آیون می‌چرخد که به همراه چند حیوان دیگر از جمله فیل و سگ در یک مرکز خرید زندگی کرده و هر از چند گاهی در نمایش‌ها حاضر می‌شود. این شرایط ادامه دارد تا اینکه حیوانات پس از مدتی تصمیم به فرار می‌گیرند. جدیدترین ساخته‌ی تئا شاروک (Thea Sharrock) ترکیبی از لایو اکشن و جلوه‌های ویژه به شمار می‌رود.

سرویس دیزنی پلاس ساعاتی قبل اولین تریلر فیلم The One and Only Ivan را از طریق کانال خود در وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و در بخش‌های آغازین آیون را نشان می‌دهد که در کنار اعضای خانواده‌ی خود در جنگل زندگی می‌کند. سپس او را در دستان مک صاحب مرکز خرید Big Top می‌بینیم. در ادامه هم صحنه‌های مختلفی با محوریت صمیمیت موجود بین حیوانات و همچنین نحوه‌ی فرارشان از مرکز خرید به تصویر کشیده می‌شود. از آن‌جایی که این محصول را والت دیزنی پیکچرز ساخته، می‌توان انتظار داشت نه تنها مخاطب خود را به خنده وادار کند، بلکه احساساتش را هم برانگیزد.

از بازیگران و صداپیشه‌های حاضر در The One and Only Ivan می‌توان به برایان کرانستون (Bryan Cranston)، سم راک‌ول (Sam Rockwell)، آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، بروکلین پرینس (Brooklynn Prince)، دنی دویتو (Danny DeVito) و هلن میرن (Helen Mirren) اشاره کرد. این فیلم تخیلی قرار بود از ۲۴ مرداد (مصادف با ۱۴ آگوست) به صورت گسترده اکران شود اما با بسته شدن سینماها به خاطر بحران جهانی کرونا، والت دیزنی تصمیم گرفت برنامه‌های خود را تغییر دهد. اقتباس سینمایی آیون منحصربه‌فرد از تاریخ اعلام شده به سرویس دیزنی پلاس خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا