1%
  • 0/10

درآمد سالانه انویدیا به ۱۳۰ میلیارد دلار می‌رسد

تا چند سال دیگر...

درآمد سالانه انویدیا به ۱۳۰ میلیارد دلار می‌رسد ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
درآمد سالانه انویدیا

بر اساس پیش‌بینی اخیر رسانه بلومبرگ، درآمد سالانه انویدیا در سال ۲۰۲۶ میلادی به بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار می‌رسد.

انویدیا به عنوان شرکت سازنده و تامین‌کننده کارت‌های گرافیک و تراشه‌های هوش مصنوعی کماکان به رشد خود ادامه می‌دهد و به دنبال افزایش قابل توجه ارزش سهام آن، هم اکنون بعد از مایکروسافت و اپل، به عنوان سومین کمپانی با ارزش در آمریکا لقب گرفته است.

در همین راستا، گزارش‌ها نشان می‌دهد تیم سبز در پی موفقیت چشم‌گیر هوش مصنوعی آینده خوب و درخشانی را در پیش دارد. در تازه‌ترین این خبرها، رسانه بلومبرگ در گزارشی پیش‌بینی کرده که درآمد سالانه شرکت انویدیا در سال ۲۰۲۴ میلادی به بیش از ۸۷ میلیارد دلار رسیده که رشد ۱۵۰ درصدی را تجربه می‌کند.

در ادامه، این رسانه معتقد است که درآمد کمپانی در سال ۲۰۲۵ میلادی با جهش قابل توجهی روبه‌رو خواهد شد و این رقم از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر می‌رود. در نهایت، بلومبرگ پیش‌بینی کرده که درآمد تیم سبز در سال ۲۰۲۶ میلادی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار خواهد بود.

بهتر است بدانید که انویدیا قصد دارد قابلیت خنک‌سازی بر اساس مایع را به دیتاسنترهای خود اضافه کند. این اقدام گویای این موضوع است که تیم سبز به دنبال عرضه بهینه‌سازی‌های نسلی برای محصولات هوش مصنوعی است که بدون شک در رشد درآمد شرکت تاثیرگذار خواهد بود.

دقت داشته باشید که تمامی ادعاهای فوق در حد یک پیش‌بینی بوده و ممکن است هرگز محقق نشوند. در واقع، صنعت تکنولوژی نوسانات زیادی دارد و عوامل مختلفی در بازار آن تاثیر می‌گذارد. بر این اساس، باید منتظر ماند و دید که انویدیا در کنار تولید کارت گرافیک و توسعه محصولات هوش مصنوعی، برای موفقیت و گسترش بازار خود در بازار دست به چه اقداماتی خواهد زد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments