1%
  • 0/10

ناتینگ فون ۲a؛ جذاب‌ترین گوشی میان‌رده با پنل پشتی شفاف در راه است

ناتینگ فون ۲a؛ جذاب‌ترین گوشی میان‌رده با پنل پشتی شفاف در راه است ۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
ناتینگ فون ۲a

ناتینگ که از زمان احداث تاکنون کلا دو گوشی تولید کرده قصد دارد به زودی از یک گوشی احتمالا میان‌رده با نام ناتینگ فون ۲a تولید کند.

ناتینگ را شاید همه نشناسند. این شرکت توسط یکی از هم‌بنیان‌گذاران وان‌پلاس تأسیس شده و خیلی زود توانسته به عنوان یک شرکت محبوب، جای خود را در دل کاربران باز کند. این شرکت از زمان تأسیس تاکنون کلا دو گوشی تولید کرده؛ ناتینگ فون ۱ و ۲ که مدل دوم، یک پرچم‌دار قدرتمند ولی مدل نخست‌، یک گوشی میان‌رده محسوب می‌شوند.

گوشی‌های ناتینگ شفاف هستند و کاربر می‌تواند یک لایه‌ی بیرونی از محصول را از پنل پشتی مشاهده کند. قطعات درونی به طور کامل مشخص نیستند تا بدین ترتیب پنل پشتی ظاهر نسبتا یک‌دست و زیبایی داشته باشد. اما جذابیت اصلی زمانی خود را نشان می‌دهد که نوارهای LED به کار رفته در پنل پشتی روشن شوند. اصلا دلیل اصلی مطرح شدن این شرکت هم همین طراحی جالب است.

اما ناتینگ ظاهرا در حال کار روی یک گوشی میان‌رده هم هست. میان‌رده‌ای که قیمت به مراتب کمتری در مقایسه با دو مدل کنونی خواهد داشت و به کاربران اجازه می‌دهد با پرداخت مبلغ به مراتب کمتر، از داشتن یک گوشی جذاب محروم نشوند. این گوشی پیکسل ۲a نام دارد و به تازگی تیزری از آن منتشر شده است.

ناتینگ تنها چیزی که در این تیزر گفته این بوده «هفته‌ی جاری محصولی در راه است». متأسفانه جز همین یک مورد، چیزی از این گوشی نمی‌دانیم اما گفته می‌شود نمایشگر آن ۶٫۷ اینچی از نوع AMOLED خواهد بود. همچنین در حال حاضر قیمت جدیدترین گوشی این شرکت ۶۰۰ دلار است که به احتمال بسیار زیاد، ناتینگ فون ۲a به مراتب باید ارزان‌تر باشد. از آن جایی که این تیزر رسمی است، انتظار می‌رود طی یکی دو روز آتی خبرهای بیشتری از این گوشی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments